Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy ne legyen töredezett a...

Hogy ne legyen töredezett a hajam vége?

Figyelt kérdés

Régebben derékig érő volt a hajam és mindig be volt fonva, de annyira eltöredezett a vége hogy le kellet belőle vágni 50cm-t. Miután levágták azóta növesuteném csak most is folyton eltöredezik.

Az egyik ismerősöm azt mondta hogy mert alváshoz mindig összekötöm. (Mert nekem úgy kényelmesebb) Lehet hogy ez az oka, de lehet hogy az, hogy nappal sosincs összekötve.

Valaki tudna segíteni hogy mi lehet az oka?



2019. máj. 7. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Szedj hajvitamint, használj hajolajat, tegyél fel heti 1-2x hidratáló pakolást, igyál sok vizet. Ennél többet nem nagyon tehetsz.
2019. máj. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kb bármitől törhet. A törölközővel való törzsöléstől, rossz fésűtől, hővédő hiányától, hajgumitól, alvás közbeni gubactól.

Törölköző helyett próbáld ki, hogy csak egy sima pamutpólóval áttapogatod a hajad és abba tekered bele. (Én úgy szoktam, hogy lerakom az ágyra, a nyakkivágássa felém néz, beleteszem a hajam a közepébe, ráhajtom az alsó részét a tarkómig, majd az ujjakkal kötök egy csomót a tarkómon.)

Használj hővédőt. Hajszarítás előtt is. Ha vasalod akkor a vasalás előtt mégegyszer.

Estére laza fonat jó de olyan hajgumit használj ami nem töri a hajat (az a telefonzsínórszerű cucc nekem bevállt)

Mindig ovatosan fesuld, először az alsó részeket, utána a fentit, hogy ne legyen gubancos és ne törjön meg.

2019. máj. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia nekem is hasonló volt a hajam folyamatosan töredezett. Egy fodrász nekem megmondta, hogy az eltoredezett hajat nem lehet visszacsinálni azt le kell vágni. Erre van egy nagyon jo gep a split end trimmer. Nagyjabol olyan mint egy hajvasalo de leszedi az apro toredezettseget a hajadrol ugy hogy a hosszan nem valtoztat. Lehet rendelni internetrol bar kicsit draga, viszont vannak olyn fodraszuzletek ahol megcsinaljak ea
2019. máj. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!