Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet vagy egyáltalán...

Hogyan lehet vagy egyáltalán lehetséges-e hő nélkűl ilyen hullámokat csinálni? (linkek lent)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2019. máj. 8. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem szögegynes a hajad,akkor elég ha hagyod megszáradni magától.Vagy ha az nem mukodik,akkor hallottam már olyan sprayről ami ilyen tengerparti hullámokat segit tenni a hajba,hátha az bejön.
2019. máj. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem akkor ilyen ha hajmosás utàn nem fesülöm ki a hajam és hagyom magàtól megszáradni.
2019. máj. 9. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hajmosaskor balzsamozas kozben fesulom csak

Hagyom szaradni levegon, tengeri sos sprayt fujok ra

Amikor mar nem csurom vizes diffuzorral szaritom meg


De alapbol hullamosodasra hajlamos hajam van, szoval ha szogenyenes a tied, nehezen lesz ilyen

2019. máj. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat😁
2019. máj. 9. 19:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Mosás után nem fésülöm ki, aztán alulról nyomkodva félig megszárítom, majd konty formába összenyomkodom gumit teszek rá és hagyom megszáradni. Ettől elég szép hullámos lesz és tartós is. Vagy mosás után megszárítom és parkettába befonom a fejtetőről indulva, majd azzal alszom. Reggel kibontva tuti hullámos.
2019. máj. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!