Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkités házilag is lehetséges?

Szőkités házilag is lehetséges?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni tőletek/önöktől hogy lehet-e otthon hajat világosítani hajfesték nélkül a citrom hatásos hogy világosabb legyen a hajam vagy inkább hanyagoljam
2019. máj. 3. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze, kenegesd citrommal a hajad.

Miért fosol ennyire a hajfestéktől?

2019. máj. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Egyrészt a citrom max 1 árnyalatot világosít. Másrészt baromira roncsolja a haj szerkezetét.
2019. máj. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
Citrom nem csinál semmit azon kívül hogy kiszárítja a hajad, ne csináld. És amúgy se ajánlom hogy otthon szőkítsd ha nem értesz hozzá, könnyen foltos lesz, meg eleve nem csak szőkíteni kell hanem ráfesteni is, ha szimplán leszőkíted legjobb esetben is csak csibesárga lesz, gondolom nem az a cél. Nem értem miért akar mostanában mindenki otthon hajat szőkíteni, féltek a fodrásztól vagy mi?:D
2019. máj. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A házi praktikákkal sosem fogsz elérni egy igazán látványos eredményt, mint ami egy fodrász után lehetne, ezt kell hogy mondjam, tapasztalatból tudom. Régen én is mindig szőkébb hajat akartam a világosbarnából, én is sok praktikát nézegettem, de végül mint szinte minden tini én is belevágtam a hajfestésbe, szerintem mindenkinek megvan ez az időszaka az életében, amikor kísérletezik picit. Én házilag is szőkítettem a hajamat, amit senkinek sem ajánlok, bár ámblokk a szőkítést sem:D összeségében nem bántam meg, mert tudom hogy egyszer úgyis kipróbáltam volna a szőkét, de örülök hogy végul elmentem egy igazán nagy nevű és ügyes fodrászhoz aki megcsinálta szépre. De ez nem változtat azon a tényen, hogy a hidrogén-peroxid (maga a szőkítő) nagyon roncsolja a hajat, bármilyen fodrásznál is csináltatod.

Szóval ha nagyon szeretnél szőkébb lenni próbálkozhatsz házi trükkökkel, de valószínűleg rájuk fogsz unni, ha ki szeretnéd próbálni a szőke hajat tedd meg, de inkább szánj egy kicsit több penzt egy jó fodrászra aki megcsinálja neked egyszer szépre, hogy utána már csak a vitaminvisszapótlással kelljen foglalkoznod és ne kelljen rengetegszer átfesteni.

2019. máj. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nem félek a fodrásztol csak egyszer be festettem nála és telibe fel hólyagosodott és sebessedet be a fejbőrön pedig nagyon régóta hozzá járok és egyszer akartam festetni ez lett belőle persze nem akarok tojás sárga hajat nem is ez a cél és tényleg meg 1x köszi
2019. máj. 6. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!