Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csunya az arcom, valami tanács?

Csunya az arcom, valami tanács?

Figyelt kérdés
Az arcom nagyon pattanásos lett már egy pár honapja ,használok rá sok fele arc szépítő ,ránctalanító ,pórus tisztito krémet , és minden fele dolgot de semelyik sem segít mar ! Csunya gyullad pattanások jonnek ki rajtam és 2naponta pedig sosem volt gondom ilyennel ! Tudtok valami jo háti módszert ami helyre teszi a borom ? Előre is koszonom a válaszokat

2019. máj. 13. 04:03
 1/5 anonim ***** válasza:
43%

A gyulladt pattanásokat nem kéne eltömíteni mindenféle kencével.

Borogasd kamilla vagy körömvirág teával. Esetleg próbáld ki a Garnier 3in1 terméket.


Mi változott meg pár hónapja, szerinted?

Stresszes az életed? Nem iszol elég vizet? Össze-vissza eszel minden sz.rt? Több húst ettél, mint eddig? Menstruációd rendben van?

2019. máj. 13. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az étkezéssel lesz valami baj, vagy menj el egy allergia vizsgálatra

Lehet valamire érzékeny lettél és az üti ki így az arcod

Vagy bőrgyógyász..persze jók azok amiket az elöttem lévő írt, csak ha semmitől nem múlik el, nézesd meg majd magad

2019. máj. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem ételallergia miatt volt folyton gyulladt a bőröm.


Ha tudsz menj el allergiatesztre, de ha gondolod tarts csak úgy laktóz glutén és cukor mentes diétát csak úgy, kevesebb gyorskaja(nem csak a mekire gondolok itt), több tiszta víz.

2019. máj. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Épp ez az hogy semmi ilyen nincs

Egészségesen elek,kólát nem is iszok csak víz és tea azt sem nagyon cukrosan !

A menstruaciommal sincs semmi gond!

De az allergia vizsgálat nem hülyeség ! Koszonom az eddigi válaszokat de ha meg tudtok házilag gyulladás csökkentő valamit a kamillan kívül azt meg köszönnem

2019. máj. 13. 15:01
 5/5 anonim ***** válasza:

[link] itt nézz körül.

Jók.

2019. máj. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!