Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Olyan ronda vagyok. Mit...

Olyan ronda vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
eléggé duci vagyok és nem igazán magas. A mozgó szemhéjam szinte nem is látszik, kicsik a szempilláim. Van egy nagyon picike tokám, a szemem nagyon egyszerű barna. Ráadásul a fejem konkrétan szinte már gömbölyű. A számrol meg ne is beszéljünk. És most nem kérek semmiféle negatív megjegyzést hogy pl fogyál le dagadt disznó. Én rendszeresen sportolok napi minimum egy orát, de ezzel nem tudok mit csinálni. Tudtok valami ötletet hogy esetleg valamivel szebb lehetnék?

2015. jún. 21. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Valami olyan mozgás+diéta kellene neked, amivel súlycsökkentést érhetnél el. Ha rendszeres mozgás során nem fogsz, akkor lehet, hogy szakemberhez kellene fordulnod, aki segíthet ebben/ezt megoldani.

Esetleg sminkelhetnél, hátha attól szebb lesz az arcod, nem kell hogy erősen fesd magad, egy kis egyszerű természetes sminkre gondolok pl szempillaspirál, szemceruza és szájfény.

Ha a fogyás megindult, akkor elkezd változni az alakod, az arcod és máris szebbnek fogod látni magad:)

De ami fontos, hogy egyen önbizalmad, próbáld megszeretni magad:)

2015. jún. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*legyen
2015. jún. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy rendszeresen mozogsz, de közben nem figyelsz oda az étkezésre. Heti egy cheat meal! Vagy nem biztos, hogy a megfelelő mozgásformát választottad, nem biztos, hogy ez fogyaszt.

Szempillaspirál + kontúrozás?

2015. jún. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja és a ruhák. Öltözz a stílusodhoz, alakodhoz, évszaktípusodhoz megfelelően. Szerintem, ha valakinek jó a stílusa, automatikusann 50%-kal szebb.
2015. jún. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyébként az stílusommal nincs gond az dícsérik :)
2015. jún. 25. 05:39
 6/8 anonim válasza:

Szia!

Bár régi kérdés, de erre nagyon felkaptam a fejem.

Annyira meglepett, hogy valaki ilyen kérdést tett fel!

Én is nagyon alábecsülöm magam. Viszont kéne egy egészséges önbizalom. Fogadd el magad!!

Nekem is "egyszerű", barna szemeim vannak. A barna szemekhez tudod milyen jellemvonást szoktak mondani? Barna szem, a legőszintébb embereké.

Ha van egy pici tokád, az egyáltalán nem baj. Idővel elmúlhat, de mivel nem tudom a korod, így nem igazán tudok tanácsot adni ezzel kapcsolatban.

Hidd el, hogy a megfelelő ember téged PONTOSAN ilyennek fog szeretni, már ha még nem érkezett meg az életedbe.

Egyél minél egészségesebb ételeket, semmi sincs a tiltólistán (csoki, édesség), csak ezeknek a fogyasztását csökkenteni kell!

Egyél inkább gyümölcsöket, zöldségeket, persze alkalmanként ehetsz édességet is!

Az igazi szépség belülről fakad! Mosolyogj, nevess, légy boldog, mozogj, jógázz, és ne felejtsd el: gyönyörű vagy pont így, ahogy vagy!!:)

12/L

2016. aug. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 nenezzhulyenekkoztud válasza:

Hát figyelj...én is rondának tartottam magam, aztan addig-addig mondták h szép vagyok, h nem azt mondtam h ti hulyek vagytok, hanem megpróbáltam tényleg elhinni...probaltam növelni az onbizalmamat, nézegettem magamat a tükörben, és azt mondogatták magamba h szép vagyok, nézhet bárki őrültnek, nem érdekel, mert nekem bevált, és rájöttem, h nincs olyan h ronda! Mindenki szép csak máshogy, mindenki a maga módján, és nem mjndenki ugyanazt szdreti, pl lehet vki nem szereti a hajszál derekuakat (én se vagyok nagyon vékony). Persze fontos, hogy jol érezd magad a borodbe, ha tudatosul benned, hogy igenis Te szép vagy, és így is tetszeni fogsz ennek és ennek,akkor jobban rövid magad érezni a bőrödben! Talán még annyit, h a szemedet emeld ki szempillaspirállal, és nem tudom mennyire vagy 'szőlőzsíros'-alkat, de használhatnál olyat ami egy kis csillogáyt, vagy szint ad az ajkaidnak!

Nem tudom mennyit segitettem, mert régi kérdés már, meg hát nem biztos h tetszenek az ötleteim/tanácsaim, de hajrá, sok sikert! :)

2016. aug. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 nenezzhulyenekkoztud válasza:

mondogattam magamban*

rövid magad=fogod magad*

csillogást*

bocsi:&

2016. aug. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!