Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A málnás ásványvíz is segíti...

A málnás ásványvíz is segíti a pattanásokat abban, hogy előjöjenek?

Figyelt kérdés

Van itthon 4 üveg málnás szénysavas aquairus ásványvizem. És azt szeretném tudni , hogy segíti e a pattanásokat abba , hogy elő jöjjenek! Annyit tudok , hogy ezek hozzák nállam elő a pattanásokat. vaj,félzsíros túró, meg talán a fornetti. Viszont napi 1-2 csoki meg talán a csipsz ezek

nem hozzák ki nállam! Régebben elég pattanásos típus voltam. Most télen eltelt úgy kb 2 hónap mikor nem sok pattanás jött ki rajtam. Utána ki jött rajtam megint több, és akkor rá jöttem , hogy ez bizony a vajtól van. Nem is vettünk többet vajat megint kevesebb pattanás jött ki. De a hegei meg maradtak, ma viszont voltam

kozmetikusnál. De fater vénetlenűl

össze keverte a málnás vizet a szénysav mentessel és azt hozott haza. Amiből én 4-et kaptam meg. Vajon az is segít a pattanások előjöttében. Rettegek , hogy nem lesz barátnőm és már én amúgy is lassan ki futok az időből mivel a lelkem már nem bírja sokáig, max 1-2 év. Aztán ha nem képtelen leszek olyan szerekhez nyúlni amiktől érzéketlen leszek. Szóval. Már 13 éves korom óta szenvedek e miatt , mert én sajnos már akkor szerelmes lettem. Csak az viszonyítatlan volt. Mostmár meg annyim sincs mert nincsen olyan lány a közelemben. Akibe szerelmes tudnék lenni. Tehát már nem is a kisváros körűl próbálkozok ahol lakok, hanem kicsit messzebb.

17/F



2019. máj. 14. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mivan???

Az égesz írásod egy nagy gubanc.

Most akkor a bőröddel van gond vagy

a szerelmi életeddel?!

A legkisebb probléma a málnás víz! 😂

Viszont a napi 1-2 csoki meg csipsz. Na attol leszel pattanásos.

Ha ennyira zavar a bőröd akkor mennyj bőrgyógyászhoz, alakíts ki egy arcápolasi rutint, vàlts életmódot, tàplálkozz egészségese, kérj egy teljes vérképet hogy minden rendben van e a hormonjaiddal.

2019. máj. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Még mielőtt kommentelsz tudd , hogy mit olvasol! Azt írtam , hogy napi 1-2 csokitól , (ami nem is megy mindig naponta) nem leszek pattanásosabb! Meg talán egy csomag csipsztől

se, de az meg max heti 1x megy. Viszont a félzsírostúrótól, vajtól,talán a fornetittől igen! Csajt azt meg akarok magamnak , de valamelyik csajnak vissza taszítóak a pattanásosabb fiúk, viszont vannak olyan rosszindulatú,kényes csajok. Akik elvárják , hogy még egy kevés pattanás se legyen rajtad! Mert ha már van az ciki nekik, mert nekik olyan kell aki szinte “tökéletes” !

2019. máj. 14. 15:26
 3/5 anonim ***** válasza:
SZÉNsav, nem szénysav. Amúgy nem hinném, ezek általában cukormentesek, tehát nincs benne olyan ami kiválthatná
2019. máj. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En nyomkodom a volegenyem pattanasait is miteszereit, mert OT zavarja, engem nem.

Egyebkent nem hinnem hogy a malnas viz okozna ilyet de azt ajanlom menj el borgyogyaszhoz ha kronikusan sok es gyulladtak akkor ir ra fel ecsetelot. (12 eves koromban nekem irt fel, azota mar 8 ev eltelt es havonta 1 max 2 alkalommal jon ki rajtam kemeny 1 db pattanas)

Vagy hasznalj aknesol termekeket

2019. máj. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tavaly voltam bőrgyogyásznál. Fel írt egy receptre kiváltható krémet, de az már ôsszel el fogyott. Na meg hasznàlok néha tini tonivot meg valami pasztát , de kicsit segít csak!
2019. máj. 14. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!