Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen haj stílus állna nekem...

Milyen haj stílus állna nekem jól?

Figyelt kérdés

Milyen hajstílus állna nekem jól?


Sziasztok. Van egy kisebb nagyobb problémám, amivel megküzdők minden egyes reggel:( Ami az lenne, hogy borzalmas a fejformám... Így írnám le:


-A holmokom borzalmasan széles, és erre ez még rátesz egy lapáttal, hogy felül olyan, mintha nem lenne hajam... Hogy is mondjam... Mint amikor a férfiaknak kihullik elől 2 oldalt a hajuk. Persze nem annyira erőteljesen. Az egyik oldalra nő a hajam, mert vitamint szedek, de a másik oldalon meg nem nő! És ha most összekötöm a hajamat, az egyik oldalon felül van haj, ami ráadásul hullámos!, a másik oldalon meg nincsen:) Fantasztikus!


-Elég széles orrom is van.


-Szemüveges is vagyok, ami szörnyen áll :(


-Mandula akalú a szemem. (Talán ez az egy jó pont van az arcomon:D)


-Barna a szemem.


-A felső ajkam nagyon vékony


Tudnátok segíteni?:( Nagyon el vagyok keseresve:( A szemformámat és a szemszínemet azért írtam le, hogy lehet, hogy az is fontos. Nem tudom:D Meg a szájformámat is. Nagyon megköszönném a segítséget!


-egy lány


(Képet nem csatoltam, mert nem tudom hogy kell=/ Meg inkább jobb is, hogy nem látjátok az elcseszerintett fejemet:D)



2019. máj. 18. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ezen cikk alapján tudsz keresni. Egyébként pedig kérdezd meg egy fodrászt, ezt ők tanulják. Biztosan van olyan frizura, ami jól fog állni

2019. máj. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linket és a választ!


Egyébként nagymamám fodrász, de amit eddig csinált nekem, egyik sem tetszett...:( /nem állt jól...:(

2019. máj. 18. 10:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy frufruval orvosolni tudnád a problémát szerintem. Konkrétan mindent eltakarna, amiről írtad, hogy zavar.
2019. máj. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Utolsó

Fufrun már én is gondolkodtam. Féloldalas fufru lenne a jobb, vagy a "teljes"?

2019. máj. 18. 18:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem teljes. A féloldalas általában nem enyhít a nagy homlokon, sőt...
2019. máj. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm szépen a tanácsokat!:)
2019. máj. 19. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!