Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek mekkora selejt az...

Szerintetek mekkora selejt az a lány, akinek szinte mindenét gyantáztatnia kell?

Figyelt kérdés

Szinte nincs olyan testrészem, ahol ne hosszú, koromfekete szőrszálak nőnének, a lábam (nem csak a lábszáram, de a combom is) sokkal szőrösebb, mint bármelyik férfié, akit valaha láttam..A fenekem is gyantáznom kell, a hasamat, mellkasomat is....Még az arcom oldalán is felbukkan néha 1-1 hosszabb, fekete szőrszál.

És a poén az egészben, hogy voltam egy csomó kivizsgáláson és az égvilágon semmit se találtak, a hormonjaim szintje teljesen normális, nincs PCOS-em se...Azt mondják, ilyen a genetikám és törődjek bele, de én nem tudom elfogadni magam úgy, hogy ha nem gyantáznám állandóan magam, szőrösebb lennék, mint egy férfi..Ráadásul folyamatosan szorongok amiatt, hogy egyszer mondjuk nem veszem észre, hogy elkezd valahol visszanőni a szőr és valaki meglátja és mindenkinek elmondja, hogy ilyen selejt vagyok. Az osztályomban is van egy lány, aki kicsit szőrösebb, mint az átlag (de még ő se annyira, mint én) és múltkor hallottam, ahogy pár osztálytársunk kibeszéli a háta mögött, hogy ha nem sikerül levizsgáznia, még mindig elmehet egy cirkuszba dolgozni, mert ott szeretnek szakállas nőket mutogatni...Pedig a csajnak épp csak egy kicsit sötétebbek a pihék az arca oldalán és rájöttem, akár én is lehetnék az, akit kiröhögnek emiatt, csak nálam azért nem vették eddig észre, mert szinte mindig le van engedve a hajam és így nem látszik, ha mondjuk kezd visszanőni...

És épp emiatt a dolog miatt, amikor valaki megkérdezi, hány évesen szeretnék gyereket, vagy hányat, mindig azt mondom, hogy soha nem akarok gyereket, mert nem szeretem őket és pont. Pedig igazából szeretnék, csak félek, terhesen nagy hassal nem érnék el olyan részeket, amiket amúgy igen és nem tudnám legyantázni rendesen pl. a fenekem vagy valami és a párom meglátná és elhagyna...Másrészt mert ha lányom lenne, nem akarnám, hogy örökölje tőlem.

Bár nem valószínű, hogy valaha is eljutok odáig, hogy egyáltalán gyerekem legyen, mert még ismerkedni is félek emiatt.

Ti el tudnátok fogadni így magatokat? Van esetleg itt olyan, aki ugyanezzel a problémával küzd és neki is azt mondták, nincs semmiféle hormonproblémája vagy egyéb betegsége, mégis ilyen?

Amúgy már gondolkodtam a végleges szőrtelenítésen, de régebben olvastam egy hasonló kérdést és ott azt írta valaki, őt PCOS-sel diagnosztizálták és volt már végleges szőrtelenítésen, de csak pár hónapig tartott a szőrtelenség, utána megint visszanőtt a szőre, pedig elvileg minimum 3-4 évig nem kéne. És félek, én is így járok majd és nem akarok fölöslegesen kidobni egy rakás pénzt az ablakon.


2019. máj. 19. 16:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy selejt! Az a selejt, aki emiatt kigunyol masokat.

Gondom cserebe legalabb szep dus hajad es eros kormeid vannak.


A munkambol kifolyolag sok embert latok itt-ott ruha nelkul es borotvalom is oket. Hidd el, nagyon sok lany van, akinek erosen szoros a hata a combja vagy akarmi, meg ha szoke is valaki, akkor is lehet rengeteg szore. Sot, allitom hogy ritkabb az, hogy valakinek csak piheket kell borotvalni. En sem gondoltam volna amig nem talalkoztam ennyi esettel, mert en kimondottan szortelen vagyok (toredezett kormokkel es kb kopasz fejjel megaldva), es amugy nem szoktak feszengeni miatta az emberek. A korral kicsit megtanulja letojni az ember masok velt elvarasait.

2019. máj. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hasonló a helyzet, mint nálad kérdező, és nagyon rossz :(
2019. máj. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Jaj ugyanez...


A derekamon kb. 5 centis fekete szőrszálak vannak, vetekszik bármelyik férfival... A karom is sokkal szőrösebb, mint egy férfinak... A szájam felett az egész kb. barna, fekete hosszú szőrszálak.


Az enyém tényleg durva, ráadásul anyámék régen nem engedetek szőrteleníteni, vagy titokban kellett. Pedig nekem tényleg szükséges.


Ettől füvgetlenül nem érzem magam selejtnek, miért lennél az??


Nekem szerintem van PCOS-em, de nem mentem orvoshoz, meg nem is fogok.

2019. máj. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem selejt,sok embernek vannak testi hibái, nekünk ez. Mint látod, nem vagy ezzel egyedül,én is mindenhol szőrös vagyok és nem az a piheszőr.Teljesen végig, tetőtől talpig borotválom magamat. L.
2019. máj. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!