Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik olyan hajvégápoló,...

Létezik olyan hajvégápoló, ami szilikonmentes?

Figyelt kérdés

Már olyan két hónapja keresgélek, kiolvasom az összes hajvégápoló címkéjét, amit találtam, de mindben ott figyel a szilikon. Brr.

Egyetlen egyet találtam, amiben nincs, egy Rossmann sajátmárkást, de az meg olyan gyomorforgatóan büdös, hogy nem bírom elviselni, egyszer használtam, és utána inkább előbbre hoztam a hajmosást, csak szabaduljak tőle végre, szóval azt nem használnám. (egyébként se ért semmit)

Létezik másik szilikonmentes hajvégápoló, ami kapható Magyarországon?


2019. máj. 20. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ez az, az Yves Rocher termékek közt lehet akad több szilikonmentes is.

2019. máj. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Yves rocher termékei ilyenek. Az olajra vadászok már pár hete, szerintem egyszerűbb megrendelni.
2019. máj. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Húú, szuper, nagyon köszönöm!

Most kicsit hülyén is érzem magam, hogy az Yves Rocherben nem néztem meg, volt már onnan néhány jó kozmetikumom, valamiért most nem jutott eszembe... Köszi!

Már csak meg kellene szaglásznom. :))

2019. máj. 20. 10:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Mollis
2020. aug. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!