Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fodrászok miért utálják a...

A fodrászok miért utálják a hosszú hajat és utálnak vele dolgozni?

Figyelt kérdés

Oké, hogy dupla idő egy hátközépig érő haj, meg dupla anyagköltség, de dupla annyit is fizetsz érte, szóval.

Nem sok fodrásznál voltam, de mind a rövid hajat preferáltak, meg a többi vendégeknek is 95 %-uknak rövid haja volt. Nekem meg az nem áll jól.

Folyton megjegyzéseket tett, pofákat vágott, hogy mennyit kell vele dolgozni, plusz bunkó volt és végig azt érezted, hogy nem kívánatos vagy, a sok hajaddal együtt.


2019. máj. 20. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, ha ilyen akkor miért jársz hozzá, miért nem keresel másik fodrászt? Én tuti kisétáltam volna egyből amint pofákat vág


Egyébként nem mindegyik fodrász ilyen, az enyém pl imádja a hajamat, pedig nem csak hosszú hanem mellé még dús és vastagszálú is

2019. máj. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért kell àltalánosítanod a fodrászokat..😅

Az én fodrászom imàdja a hosszú hajam. Mindig megdicséri és direkt keveset is vág belőle!

Szóval keress normalis fodrászt inkàbb!!

2019. máj. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem járok hozzá, most voltam először, meg utoljára is. Elköltöztem és egy ismerősömtől megkérdeztem, kit ajánl.


Folyamatosan ment a pofa vágás, meg a beszólogatás a tanulónak, meg mindenketten röhögtek stb... Olyan szarul éreztem magam, hogy kínomban röhögtem. Nem is értem, nem tetves fejjel mentem oda... Oké, odafele megáztam kicsit, de megmosta úgyis...


De most atyaúristen... Meg nekem alapból nem lesz vállig érőnél soha rövidebb hajam.


Mindegy, igazából nem csinálta ezt senki korábban. Csak szimplán azt vettem észre, hogy a rövid hajat ajánlják inkább és jobban szeretnek vele dolgozni.


De ez nagyon durva volt, komolyan, legszívesseb elmentem volna, ha nem csurom víz a hajam, hozzá sem szóltam. De valami nagyon sznob fodrászatba jutottam be, az ára miatt is. De akkor sem értem a problémát, nem koszosan, büdösen mentem oda és kifizettem.


Amikor meg mondtam neki, hogy vágjon belőle vagy 15 centit, leváfott 2-őt,de nem is szóltam neki, nem érdekelt.

2019. máj. 20. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!