Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lágy nyár vagy lágy ősz...

Lágy nyár vagy lágy ősz típusként elfelejthetem a világos hajszínt, esetleg extrém színeket?

Figyelt kérdés

Olyan unalmas a bőr-haj-szem típusom.Voltam már világos rézvörös, sötétbarna, sötétvörös, mahagóni,aranyszőke ilyesmik.Egyik sem állt jól, most az eredeti hajszínem van, egy kis szőke balayage-al. Szeretnék kipróbálni extrém hajszínt, illetve eseteg szőke lenni, még nem tudom.Viszont nem akarom, hogy harsogjon a fejemen a pink mert az tudom, hogy nem lenne jó, esetleg pasztell hajszín nekem is jól állhatna?Ha igen milyen? ha nem miért nem?


Szemem: mogyoróbarna, hajam sötétszőke már-már barnába hajlik, bőrszínem sárgás nagyon sápadt.


Kb olyan színeim vannak, mint a gyerek Emma wathonnak:


[link]


kiskoromban szőke voltam, ha ez számít.



#szőke #hajszín #bőrszín szemszín
2019. máj. 25. 13:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Van pár nagyon halvány szeplőm, ami messziről nem látszik
2019. máj. 25. 13:59
 2/5 anonim válasza:
44%
Világos ès platina szőke ne legyél ha a szőkèt választod még jobban sápitana.Nagyon szép sötét szőke árnyalatokat lehet megtalálni drogériás hajfestékek között is, en is ilyen bőr/haj/szem színekkel rendelkezem.Platina szőkère festettem èvekig imadtam de sokall jobban áll a szineim miatt a sötét hamvas szőke én a swarzkopf 533 számú dobozos festeket használom és imádom 😊
2019. máj. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2019. máj. 28. 08:04
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem lehetsz vagy nyár vagy ősz, hisz az egyik hideg, másik meleg. Plusz lágy nyár nincs, a tavasz és az ősz az, ami lágy, a nyár és a tél "tiszta", kontrasztos.


Extrém hajszínnél meg nem számít az ilyen. Ott már az a stílus része, hogy kitűnsz, a pink haj soha nem fog természetesen hatni.

2019. máj. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de létezik olyan hogy lágy nyár nem csak az alap èvszaktípusok léteznek,hanem mindegyik keveredhet egymással.
2019. máj. 28. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!