Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudtok ajánlani zsíros bőrre?

Mit tudtok ajánlani zsíros bőrre?

Figyelt kérdés
16 eves vagyok, es nagyon zsirosodik a borom, foleg az orrom. Reggel es este is hasznalok ra szarito arcpakolast, azon kivul arclemosokkal is mosom, es ejszakara neha bekenem akneroxid kremmel. Ezek ellenere is, napkozben total bezsirosodik, es kb. Fel 7-tol este 6-7-ig nem vagyok otthon, szval sehogy se tudom lemosni, es nagyon idegesit hogy csillog. (De egyebkent nem veszesen pattanasos, csak csillog) Mit tehetnek vele?

2019. máj. 26. 23:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Felejtsd el az összes olyan terméket ami szárít és van benne alkohol. Minél jobban kiszaritod, annál olajosabb lesz a bőröd.


Valószínűleg alapból olajos/kopás szeborreas a bőröd és erre való termékeket kellene használnod. A feketeszappan jó arcmosasra, alkoholmentes tonikbol én csak a solanie-t ismerem, de drogeriaban nem fogsz ilyet találni, úgyhogy neten érdemes utána nézni. Arckrémbol én szintén solanie-t használok abból is a biotinos vagy niacinos a jó erre a bőrtípusra.


Amit még tudok javasolni az a skinsmart nevű oldal. Ott csomó hasznos információ van borapolassal kapcsolatban.

2019. máj. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!