Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bőrradírozás után mindegy...

Bőrradírozás után mindegy hogy milyen krémet használunk?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem hogy elég sima testápoló vagy direkt arcra való krémet kell?Vagy ez mindegy csak legyen valami?
2010. júl. 7. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen azt javaslom, hogy jó minőségű arckrémet válassz. A testápolók nem ugyanazt tartalmazzák, mint egy arckrém, amit direkt a nagyon érzékeny arcbőrhöz fejlesztenek ki. Az sem mindegy hogy milyen bőrtípusod van, mert célszerű ahhoz illőt választani. Az arcápolás egyébként három fázisú, mert hogyha úgy szeretnéd végezni, ahogy a nagykönyvben meg van írva, érdemes előtte arctisztítót és tonikot is használni, ami tisztítja a bőrt és felkészíti a krémre.:)
2010. júl. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
miota kell borradirozas utan bekenni az arcbort ..nem azért de én nem szoktam ,modjuk semmi hatasa sincs..az avontol a naturals krém megfelelne vajon?
2010. júl. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én minden bőrradírozás után bekenem hidratáló arckrémmel az arcom.

Még anno az avonbol rendeltem. Kis zöldes dobozkában van.

2010. júl. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen,nem árt,ha bekrémezed,d enem testápolóval.A friss bőrt végeni kell.
2010. júl. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!