Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Samponszappant, vagy más...

Samponszappant, vagy más alternatív megoldást keresek. Melyik a legjobb? (Lent)

Figyelt kérdés

Alapvetően nagyon száraz hajam van. Sprőd. Genetikailag.


A környezettudatos életmód miatt szeretnék a flakonokról valami műanyagmentes megoldásra váltani.

Milyen tapasztalataitok vannak? Hasonló hajúak előnyben :))


Balzsamot ígyis-úgyis kimérőset fogok használni, mert annyi hidratálásra szüksége van a hajamnak.

A samponszappan nem csomósít?


Az ár-érték-időtartam arány nagyon fontos, csóró egyetemistáról lévén szó. :)


19/l


2019. máj. 27. 20:21
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Samponszappant gyárt pl a Manna, az Olivia Natural, Pom-pom, Happyskin (ebben nem vagyok biztos). Ezek elég drágák, kb 1500 ft/100 gramm, az Olivia kicsit olcsóbb, olyan 1200 ft. Hátránya viszont, hogy hogy sok embernek kell almaecetes öblítés használat után. (Persze ha ez nem zavar, akkor nem hátrány.)

Szilárd sampon van még, pl Ana-farmnál es a Lushnál. Előbbi kb 5000 forint a webshopban, igaz, viszonylag sokáig elég, de nekem nem túl jó tőle a hajam, olyan nehézkes érzete van. A Lusht meg nem próbáltam, mert nagyon drága az is (a másikat ajándékba kaptam), de elvileg elég jó. Fontos, hogy ezeket nem kell felhabosítani, elég csak keveset dörzsölni belőlük a hajba.


Egyébként tök jó hogy ilyen megoldást keresel, én is ezen vagyok. :) Csak sajnos nagyon féltem a hajamat, szóval óvatosan kísérletezgetek...


19/L

2019. máj. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!