Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, nektek mennyire...

Lányok, nektek mennyire jönnek be a következő hajstílusok?

Figyelt kérdés

Lehet kipróbálnám, milyen, ha megnövesztem a göndör hajam. De nem akarok Einstein-féle őrült tudós-frizurát se. :D Nem tudom, hogy növesszek-e rajta vagy csak simán nyírjam fel oldalt.

Fürtökbe rendeződik és nagyon erős. Most 8cm ha kihúzom és kb 4cm hosszú fürtökbe áll össze.

Nektek hogy tetszenek a következő stílusok? (csak a haj!)


1.)

[link]


2.) [link]


3.)

[link]



2019. máj. 30. 16:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem borzasztó.
2019. máj. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rohadt jók, nekem még a hosszabbak is bejönnek. A göndör haj király, nem tudom, egyeseknek mi baja vele. Szerintem nyugodtan vállald be, vágni/nyírni bármikor lehet. Butaság azt mondani akármilyen hajstílusra, hogy borzalmas, mert nyilván nem az, csak az illetőnek nem jön be. Szóval ne hidd el, hogy a göndör haj borzalmas. :) Minden egeszséges haj szép, és az a jó, hogy nem mindenkinek egyforma.

20/l

2019. máj. 31. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Na hát nem lett egyszerűbb a döntés. :D

Köszi a válaszokat!

2019. máj. 31. 09:11
 14/18 anonim ***** válasza:
Az még lemaradt, hogy ne másoknak próbálj megfelelni. Úgy is mindenkinek mas tetszik. Magadnak felelj meg, úgy viseld a hajad, ahogy neked tetszik! :) Az mindenkinek bejön ha egy srác van annyira önálló, és magabiztos, hogy a saját véleményére támaszkodik, nem masokéra.
2019. máj. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekem igen, de akkor még jobban ha hosszabb.
2019. jún. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Van edzésen egy srác, szőke göndör haja van és kb. olyan hosszú, mint a harmadik képen és annyira aranyooos :D én személy szerint imádom
2019. jún. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 cini Cini válasza:
Nekem tetszik mind a 3
2020. máj. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Kb azóta nem vágattam 😁
2020. máj. 16. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!