Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok bevált hajnövesztő...

Tudtok bevált hajnövesztő kapszulákat?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalataid voltak? Milyen gyorsan nőtt tőle a hajad? Előre is köszönöm a válaszokat. :)

2019. máj. 31. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
:)))))))))))
2019. máj. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak 3 hete kezdtem a dm saját márkását szedni, így saját tapasztalatot még nem tudok írni, de 2 barátnőm nagyon dícséri és a netes vélemények is többnyire pozitívak
2019. máj. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Soreleszto tabletta a legjobb viszont nekem borzasztoan erzekeny volt ra a hasam. (Csak fajt) viszont cserebe a babahajam akkora lett mint a frufrum.
2019. máj. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

Olyan szer nem létezik amitől több haj nő vagy esetleg gyorsítaná a folyamatot. Ezek genetikától függnek.

Táplálkozz helyesen és használj természetes hajvégápolókat, így nem fog töredezni a vége és láthatóbb lesz a növekedés (de csak azért mert nem potyognak le az eltört szálak, de a gyorsasága nem változik, ugyanúgy nő majd mint előtte)

De a DM Hair vital komplex vitamin tényleg hasznos, nekem a bőrömön és a körmeimen is sokat segített

2019. jún. 1. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
DM hajvitaminjától nekem erősebbek lettek a körmeim, és a hajam is gyorsabban nő:)
2019. jún. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!