Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a göndör hajammal?

Mit kezdjek a göndör hajammal?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sajnos eléggé csúnya göndör hajjal áldott meg az ég (sajnos a családomban mindenkinek szinte göndör haja van/volt, szóval ez belém van gépelve :D) Nagyon utálom és mindent megteszek azért, hogy egyenes legyen, ne egy oroszlánysörény... (tudom, hogy az egyenes hajú lányok egyenes hajat szeretnének és a göndör hajú lányok egyenest, ez már csak ilyen:P)

Vasalni kiszoktam, de egy idő után nem valami jó dolog. A fodrászom nyaral, és másban nagyon nem bízok, szóval ezt a hajegyenesítős (utána olvastam, azt írják, hogy állítólag 3-6-ig egyenes lesz a hajam) “boszorkányságról”, szóval szerintem ha hazajön a fodrászom, az első utam ő lesz.

Rendeltem egy fésűt, ami olyan mint egy hajvasaló fésű formájában (ugyanúgy áramba kell dugni és felmelegszik utána fésülgetni kell vele a hajat), ez a csodaszerkezet az utolsó reményem...


Ha valamelyikőtök tud valamilyen hajvédő spray-t vagy bármi ápolót a hajvasaláshoz (amitől talán nem lesz annyira káros a hajamra, akár egy fokkal is) az ne tartsa magában



2019. jún. 1. 21:42
 1/5 A kérdező kommentje:
* 3-6 hónapig, azt elfelejtettem odaírni
2019. jún. 1. 21:43
 2/5 anonim válasza:

Szerintem ne rendelj ilyen fésűket a netről, mind csak felhype-olt dolgok, nem igazán működnek.

Ismerem a problémát, nekem ugyanolyan hajam van mint neked, nem teljesen, igazán göndör, de egyáltalán nem is egyenes.

Vegyél Remmington keratinos hajvasalót. Nagyon magas minőségű, szép sima és egyenes lesz tőle a hajad.

Ezek a dumák hogy fél évig egyenes lesz a hajad... ez mind kamu. Ha víz éri a hajad, ugyanolyan lesz mint korábban.

Ezzel a hajvasalóval ha alaposan kivasalod a hajad minden hajmosás után, és esetleg hajmosáskor használsz egy hajpakolást vagy valamilyen hajápolót (ajánlom ezt a krémet: [link] )

Akkor ugyanolyan lesz a hajad mintha fodrász csinálta volna. És megspórolsz egy csomó pénzt is.

2019. jún. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nemed?
2019. jún. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Feltételezem, hogy lány.


(“A göndör hajú LÁNYOK egyenes hajat akarnak, az egyenes hajú LÁNYOK meg göndöret”)

2019. jún. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm! A hajvasalóm olyan, amit írtál, a fésű viszont megjött és nem kamu! A brazil hajegyenesítés sem, voltam 2 hete és azóta 3x mostam hajat és egyenes maradt!

#2 Elfelejtettem írni, de szerintem egyértelmű hogy lány vagyok

#3 igen, ha nem a szövegből de innen leeshetett hogy lány vagyok

2019. júl. 10. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!