Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkítés nélkül is lehet...

Szőkítés nélkül is lehet vörös hajam?

Figyelt kérdés

Nem bánnám, ha kimaradna a roncsoló világosítás és a fodrász csak festéket alkalmazna. Megoldható ez az én esetemben?


A hajam jelenlegi színe:

[link]


A cél:

[link]



2019. jún. 3. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy vörös az lehet, viszont olyan mélységű szín, amilyen az eredeti hajszíned is.
2019. jún. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagyon vilagosas barnabol lesz csak egyertelmu vörös, de ahhoz, ami a kepen van nagy esellyel szokiteni kell. Nekem sima barnabol lett ehhez nagyon hasonlo vörös, es mi szokitettunk. Es meg ugyis nehezen "ül" meg ez a szin a hajon, szoval kellett neki 3-5 festesi alkalom mire hosszutavon is igy nezett ki. De egyebkent a szokites sem karos, csak a jo fodraszhoz kell menni, aki jo minosegu termekekkel tudja is hogy mit csinal. Mi szokitettunk, azota is evek ota ilyen vörös a hajam, de egy random tincsbol keresve se nagyon lehet talalni törött szalat, illetve kozvetlen szokites utan is puha es fenyes maradt a hajam.
2019. jún. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Fodrász vagyok én is javaslom a szőkítést, akkor ha a jelenlegi hajszíned festett(színezett stb) mindegy, hogy mikor volt festve és mennyire fakult ki, a pigmentek megmaradnak a hajban és festéssel nem lehet akkor világosítani. Ha eredeti a színe, akkor l'oreal vagy matrix termékekkel dolgozó szakembert keress fel, van olyan festék kombináció ami ilyen színt eredményezhet.
2019. jún. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a sunkiss jellyt ha nem akarod kiszívatni. Egy próbát megér, nekem van ismerősöm akinek sötétbarnáról sötétszőke lett tőle.
2019. jún. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!