Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett sötétbarna hajból...

Festett sötétbarna hajból világos, intenzív vörös lehetséges?

Figyelt kérdés

Festett sötétbarna hajam van, s nagyon- nagyon szeretnék világos,intenzív vörös lenni. :) Utóbbi 1 évben rengeteget tettem a hajam egészségéért, teljesen elhagytam a hajvasalást, minden nap hajvégápoló olaj+ krém,hajmosás után pakolás, heti 1x 5 órás ricinusos pakolás , s ritkább szárítás+ hajvitamin. Az eredmény, hogy a korábban erősen töredezett, száraz kb. állig érő hajam ma már hátközépig ér,egészséges,szép.

Voltam fodrásznál a vörös miatt,kb.3 hónap alatt fokozatosan szivatná le a hajam tincsenként minden alkalommal egyre többet,hogy ne terhelje meg a hajam egyszerre. Így lassabb,de kíméletesebb is,azt mondja.

Nektek mi a tapasztalatotok a szőkítéssel? Annyira féltem a hajam,sok munkám van benne,de 10 éve barna vagyok, s jó lenne változtatni,párom is be van zsongva a vöröstől. :)

Mivel tudom minimalizálni a károkat? A fodrász,akit választottam, ajánlották,mert nagyon óvatosan bánik a hajjal s jó munkát végez.

Gondolom kell majd vágni a hajból,de az aktuális is,mert utoljára júniusban lett 7 cm levágva.

Köszi a választ! :)



2017. dec. 31. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én azt mondom, hogy próbáld meg először is hajradírral, az leszedi rezesre. (Nem írtad, hogy milyen vöröset szeretnél!)

Vagy...C-vitaminos pakolás! Az is világosít :D

2018. jan. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Van tapasztalatod a hajradírozással vagy ezzel a C-vitaminos dologgal? :)

Írtam a kérdésben.hogy intenzív vöröset szeretnék,tehát olyan világosabb- narancsosabb verziót. Colour B4-gyel próbáltam egyszer eltávolitani a színt,de csak vörös lettem 1 napra. :D De az a vörös olyan jól állt,hogy azt szeretnék megint. :)

2018. jan. 4. 22:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, ismét itt, van ám. A hajradír rókavörösre szedi le a festéket. :D

A C-vitamin meg koptatja, világosabb lesz. Visszatérve a hajradírra, azt elég forró vízzel összekeverni, akkor is működik. :D

És ha már ez az alap megvan, simán ráfested a jó kis élénk vöröst és meg is vagy :D

mennyire sötétbarna a hajad?

2018. jan. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2x már kipróbáltam a c-vitaminos pakolást, 1,5 órára teszem fel a keveréket. :) Világosított a hajamon,de érdekes,rezessé válik,mármint rezes fénye lett. Natur színnel festem,sötétbarnával. :) 1 éve festem sötétbarnára,előtte rezes tónusú barnával festettem évekig.

S nem jött vissza a kiinduló hajszíned a hajradírok használata után? :)

2018. jan. 9. 13:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Na, ha már van rezes fénye, az egész jó :D milyen c-vitamint használsz? Hány mg-os? Minél több, annál jobb a hatás :D

Nem, a hajradír nekem mindig rézvörösre szedte le. Pedig többfélét is próbáltam, amikor sötét mahagóni volt a hajam és amikor véletlenül befeketedett, akkor is.

2018. jan. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!