Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vélemény az IPL-es otthoni...

Vélemény az IPL-es otthoni szőrtelenítőre?

Figyelt kérdés
Gondolkodok rajta, hogy vegyek, de először kíváncsi lennék olyanok tapasztalataira aki tényleg használják nem csak a szponzorált használókéra. Csak annyi a kérdésem, hogy mennyire használ, milyen gyakran kell alkalmazni és, hogy nektek milyen van vagy melyik a legjobb szerintetek? köszi a választ.

2019. jún. 7. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem Lumea van, nem a legujabb (bocsi angol billentyuzet) es nagyon bevalt. Mondjuk en idealis alany vogyok (vilagosabb bor, sotetebb szor), mar alig-alig no szorom. Imadom, megvaltas volt szamomra! (Hasznaltan, de igazabol ujan - mert meg tenylegesen nem volt hasznalva - vettem jofogason 40 ezerert 1 eve)
2019. jún. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szinten lumea, újonnan véve. Hónalj és fanszőrzetre bevált.
2019. jún. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem Silk'n Infinity, mert szőke szőrre is ajánlották, nekem meg sok a világos szőrszálam. Kb 2 éve vettem, nagyon bevált. Először kb havi egyszer, aztán kétszer kell használni
2019. jún. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!