Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jobban barnul a bőr ha már...

Jobban barnul a bőr ha már előtte szoláriumoztam?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ebben az esős hideg időben ami eddig volt voltam 4x 8-10 percre szoláriumba amitől lett egy szép egészséges színem. Nem szeretnék többet menni hiszen jön a kánikula lehet majd kinnt a szabad levegőn is napozni. Jobban fog fogni a nap? A szolis lány mondta hogy hát használják gyengébb naptejeket mert erre a színre szerinte már nem nagyon fogok barnulni. Szerintem csak arra pályázik hogy inkább szoli bérletet vegyek és ne napozzak. Szerintetek?

2019. jún. 9. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

A szolárium soha nem egészséges. Persze, ezt egy szoliban soha nem fogják mondani, előbarnulásról fognak beszélni meg ilyenek, de az az igazság, hogy nem egészséges, mert sokkal intenzívebb a napnál. És napon sem érdemes túl hosszú ideig kint lenni nyáron, és főleg nem naptej nélkül vagy gyenge naptejjel.

Igyekezz hiteles helyekről tájékozódni!

Most hűde tudományos cikket nem fogok belinkelni, de ezt igen:

[link]

2019. jún. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként hogy a kérdésedre válaszoljak, szerintem nem fog jobban fogni a nap. Viszont mivel a szoláriumban főleg UV-A-val bombáznak, nem fog tartani olyan sokáig a barnaság, ha amúgy a napon nem leszel.
2019. jún. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Még valami: fehér ember számára nincs olyan, hogy egészséges barnaság. Esetleg divatos van (már vagy 40 éve, sajnos). A D vitamin pótlása érdekében kell lenni a napon, de az naponta kb. 15 perc alatt összejön szükséges mennyiségben - akkor is, ha nem teljes testfelülettel napozol.
2019. jún. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!