Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A természetes szőke haj...

A természetes szőke haj mennyi idő alatt "barnul" be? /lesz sötétebb?

Figyelt kérdés
Alapból sötétszőke a hajam, nyáron ki lett kicsit szőkítve most nem világosszőke, szeretném sötétebbre de a sulimban nem engedik a hajfestést (nyáron ezt még nem tudtam és ezért szőkített ki, szerencsere nem vettek eszre) ha nyáron befestetnénk sötétebbre rá lehetne fogni sulikeudeskor hogy “bebarnult”? Persze nem csokibarnára szeretném csak egy kicsit sötétebbre. Vagy szerintetek mivel mással lehetne kimagyarázni?

2018. febr. 7. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
természetes szőke hajat bűn befesteni :D 25N (természetes szőke)
2018. febr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Lehet de nekem a termeszetes szőke ilyen egerszurke fakó valami volt szóvalyy

Legyszi valaszoljatok a kerdesre

2018. febr. 7. 20:15
 3/4 anonim válasza:
100%
Nálunk sem szabad elvileg festeni, de ilyen apró változásokert nem szólnak. Másrészt meg sok mindent nem tudnak veled kezdeni ha eszre is veszik, ennyiert nem fogsz beírást kapni vagy ilyesmi
2018. febr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Metionin ***** válasza:
100%

Simán rá lehet. Nekem oviban pár hónap alatt bebarnult a szőke hajam, utána meg 12 éves korom körül újra kiszőkült kb. egy nyár alatt.

Csak vigyázz a színválasztással mert a leszőkített haj jobban bekapja a festéket, ezért 1-2 árnyalattal világosabbal fesd be mint amilyenre szeretnéd.

2018. febr. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!