Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A kontyfánk/hajfánk már...

A kontyfánk/hajfánk már nagyon kiment a divatból? Hogy csináljam, hogy jól nézzen ki?

Figyelt kérdés

Meleg van, emiatt is kéne.

Egy sima lófarok szerintem nem valami nagy szám, meg az is rálóg a nyakamra, és tiszta izzadt lesz.

Mi az, ami nem tűnik kócosnak, gagyinak egy munkahelyen, de nem is tart sokáig az elkészítése?

Néztem youtube videókat, de a legtöbb olyan szedett-vedett, hogy a kertbe nem mennék ki vele, nem hogy utcára.



#haj #konty #hajfánk #kontyfánk
2019. jún. 10. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én még most is sok nőt/lányt látok hajfánkos kontyot viselni. Szerintem rendben van, elegáns viselet. Munkahelyre abszolút megfelel.
2019. jún. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ki a fenét érdekel, hogy kiment-e a divatból? Neked praktikus? Neked tetszik? Akkor hordjad.
2019. jún. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még most is trendi.
2019. jún. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Hát engem azért érdekel, hogy divatos-e.

A trapéznadrág nagy kedvencem volt, sőt állítólag vissza is tért, de az utcán mégsem látni, és így nem venném fel.

Pedig vennem sem kéne, mert megvannak a régiek, a színük is teljesen jó.

2019. jún. 11. 18:23
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
ha nem divat, akkor megrohasztod a fejed 40 fokban? :) vagy mi :D
2019. jún. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem, de nem ez az egy módja van ám, hogy ne legyen kiengedve a hajam.
2019. jún. 13. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!