Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Oriflame Love Natur szemkörnyé...

Oriflame Love Natur szemkörnyékápolót pontosan mikor és hogyan kell használni?

Figyelt kérdés
Nagyon sok jót olvastam magáról az apolorol, viszont sehol sem találom pontosan mikor és hogyan kell használni, ebben szeretnék segítséget kérni.

2019. jún. 17. 15:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Konkrét leírást én sem találtam Neked, viszont leírom a szemkörnyékápoló használatát általánosságban:

Mindig megtisztított ( esetleg tonizált is) bőrre kell alkalmazni.

Általában napi 2x használatot (reggel és este) javasolnak.

Nagyon kis mennyiségű termék elég egy használatkor, mert általában sokkal hígabb állagú, mint egy arckrém.

Azért szemkörnyékápoló,mert kifejezetten ennek a területnek az érzékeny, vékony bőrére lett kifejlesztve, ezért többnyire nem tartalmaz színező vagy illatanyagot. Mégsem szabad közvetlenül a szembe kerüljön!

Óvatos ütögető mozdulatokkal ajánlott felvinni, majd eloszlatni.


/Én jelenleg a Love Nature lucernakivonatos szemkörnyékápolóját használom, nekem látványosan segít a szem alatti terület hidratálásában.

A másik Love Nature szemkörnyékápolót, a kókuszvizest még nem próbáltam./


Remélem, tudtam picit segíteni.

2019. jún. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!