Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel kenjem magam, hogy ne...

Mivel kenjem magam, hogy ne legyen ilyen undorìtó barna?

Figyelt kérdés
Gyorsan barnulok, sosem égek le. Direkt kerülöm a napot, nekem az elegáns fehér bőr tetszik. Napozás, szolárium sosem hatott meg. Naptej csak a leégéstől óv meg vagy segít, hogy ne barnuljak tovább?
2019. jún. 21. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A nagyon erős naptej(azthiszem 50-es de nem vagyok benne biztos) nem annyira hagy barnulni. Illetve én ilyenkor nyáron úgy öltözök,hogy inkább a felsőm legyen hosszú, de azért lenge, vékony anyag, és alulra rövid. Mert a láb mindig kevésbé barnul mint a kar:D. Esetleg hosszú szoknya is jó. És képzeld el, hogy elkezdtem használni egy himalája sószappant pattanások ellen, és fehéríti a bőrömet. És esetleg a szódabikarbóna is jó, vagy egy krumplival dörzsöld át magad:D

Egyébként nekem pl fiúkon szexi a barna bőr, így lányként, lehet hogy fordítva is így van. És optikailag karcsúsít is. De én nem foglak lebeszélni, mert tudom milyen ez, ha egyszer valami nem tetszik, az nem tetszik és kész:D

Remélem segítettem, esetleg ha a szappan vagy valami még érdekel, írj nyugodtan:)

2019. jún. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a naptej segít. 50-es faktorúval kend magad minden nap.
2019. jún. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Azsiaiak nagyonjo minosegu borfeheritoket keszitenek!
2019. jún. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi!! Nekem pasikon sem tetszik a barnaság :) karcsúnak meg pláne nem akarok tűnni, vékony vagyok :D


Szappan is jó ötlet :) valahol citromlèt is olvastam

2019. jún. 26. 08:13
 5/5 anonim ***** válasza:
2019. jún. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!