Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan legyen tartósan barna...

Hogyan legyen tartósan barna a hajam?

Figyelt kérdés
Eredetileg sötétbarna a hajam de ki lett szőkítve tavasz elején. Ezután újra befestettük barnára ami sajnos kikopott kb 3 hónap alatt. A szőkítés károsította nagyon a hajam ezért eltöredezett a vége így vágtunk belőle. Most megint befestettük barnára egy másik márkájú festékkel. Viszont ha ez is kikopik akkor megint festeni kell újra barnára és az megint roncsolja, így sosem fog megnőni. Nagyon szeretném ha sötétbarna lenne de nem tudom mit használjak rá. Jó lenne ha nem kellene 3 havonta festeni az egészet mert kikopik. Esetleg tudnátok valamit ajánlani ami nektek bevált? Ja és akkor a ricinusolajtól is jobban kopik ugye? Csak mert régebben használtam és most megint vettem de nem szeretném ha ezzel inkább a kopást segíteném nem pedig az ápolást.
2019. jún. 29. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos mindig le fogja dobni. Kb 1 év festés után már valamennyire megmarad benne de még úgy is világosabb lesz egy idő után ha nem fested.
2019. jún. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Anno szokites utáni megbanas kovetkezett... KB hetente festettem barnára és legalább 5 festés volt mire egy két hajmosas nem szedte le. De volt vagy fél év utána havi festessel mire valóban úgy ahogy helyrejott.
2019. júl. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!