Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Help! Keresem az igazit?

Help! Keresem az igazit?

Figyelt kérdés
Keresem az igazi fizikai fenyvedot. Amitől nem lesz fehérre meszelve az arcom, ha felkenem, aminek olyan az állaga, hogy megfelelő mennyiséget fel lehet vinni belőle a megfelelő fenyvedelemhez, nagy nagy plusz ha színezett (nagyon világos bőröm van, így nagyon világos szín kellene). És fizikai fenyvedo, tehát nem tartalmaz Homosalate-ot, Octocrylene-t és hasonló finomságokat. Illetve, a megfizethető arkategoriaba tartozik, nem luxus kozmetikum. Segítsetek, ti mit használtok? Köszönöm a válaszokat előre.

2019. jún. 30. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Lush skindrink, ha nem zsíros a bőröd
2019. jún. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de ez nem fényvédő. Legalább spf 30-as védelemmel rendelkező fényvédőt keresek (de jobb lenne spf 50).
2019. jún. 30. 18:23
 3/5 anonim ***** válasza:

De fényvédő, a szezámolaj miatt

De van pl ez

[link]

Vagy


[link]

2019. jún. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de ezek KÉMIAI fényvédők. Én fizikait keresek.
2019. jún. 30. 19:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Australian Gold Botanical Sunscreen SPF50 Tinted Face Mineral Lotion - én ezt kezdtem el használni. Előtte próbáltam a Paula's Choice-tól több fizikait is, de nem váltak be, ráadásul elég durva áruk van. Nekem is világos a bőröm, szeplős az arcom. Nem tudom neked mennyire válna be a színe miatt, ez 89 ml és 16-17€ volt a német amazonról.
2020. jan. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!