Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sárga lett a hajam szőkítés...

Sárga lett a hajam szőkítés után?! Mivel festhetem meg, hogy ez eltűnjön?

Figyelt kérdés

Fodrász festette, számítottam arra, hogy sárga lesz, mivel az eredetileg barna hajam szőkitve volt évekig majd visszafestettem barnára, majd két hónap után ujra szőke hajat akartam, ez lett az eredmény

A hamvasító sampon nem segít és fodrászra nem szeretnék költeni



2019. júl. 1. 00:02
 1/3 anonim ***** válasza:
73%

Szia

Fodraszkent kicsit tobbet tudok shhez szolni.

A sarga szin a voros pigmentek miatt van ,azt nem nagyon tudod eltuntetni a hajadbol,vagy csak nagyon nehezen. Fodrasz alltali hamvasitassal megy csak,ez bonyolult folyamat ,ketlem hogy otthon ezt meg tudnad valositani.

2019. júl. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
79%
Szőkítés után még rá kell festeni szőke festékkel hogy szép legyen. Válassz egy hamvas árnyalatút.
2019. júl. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

Össze-vissza fested, szőkíted, azért lett sárga, mert a fodrász nem varázsló. Ha most erre okosan felkensz egy hamvas szőkét, akkor nem marad hajad. Leég a tövéig. Mondjuk most divat a rövid haj.


Maximum kimosható hajszínezőt tegyél most rá. Fogd össze, vagy vegyél kalapot, ha nagyon zavar. Aztán legközelebb ki tud hozni a fodrász egy természetes színt, főleg, ha nem platinaszőke akarsz lenni.

2019. júl. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!