Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett szőke hajból, barna?

Festett szőke hajból, barna?

Figyelt kérdés

sziasztok. alapból középszőke hajam van, de inkább hasonlít egy régi könyv lapjaihoz, azaz olyan semmilyen:/Viszont pár hónapja befestette nekem a testvérem "gesztenyebarnára", de világosbarna lett a hajam. nem lett csúnya, meg semmi, csak már unom, és szőke szeretnék lenni(szőkébb, mint az eredeti hajszínem). a nővérem azt mondogatja, hogy ha nem festettem volna barnára, akkor egy sima hajfesték is elég lenne, de így drága lesz(mert azért szőkítést nem csinálunk otthon), és sokszor kell majd visszamenni. nos az lenne a kérdésem, hogy festett barna hajból kb mennyi idő alatt lehet szép szőkét csinálni, és tényleg sokszor vissza kell majd menni a fodrászhoz?


kb ilyen a hajam most, vagy talán egy kicsit sötétebb, de nem sokkal

[link]


és ilyesmi hajat szeretnék

[link]



úgy gondoltam, az eredeti hajszínem nem lényeges, nameg nem is találtam ahhoz hasonló képet, de ha mégis az, akkor majd keresek



2019. jún. 19. 10:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen abszolvalhato. Csak inkább fodrászhoz menj.
2019. jún. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!