Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrtelenítő krém vélemény?

Szőrtelenítő krém vélemény?

Figyelt kérdés
Kiszeretném próbálni, nem tudom, hogy tényleg jó-e és használ.

2019. júl. 8. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Hülyeség, nem ajànlom.

Hatása ugyan olyan mint a borotváé.

Szó szerint vegyszer oldja le a szőr, amiből kovetkeztethetsz hogy mennyire egészséges..

Nem csak a szőrt, hanem a bőrt is oldja.

Az emberek nagy része allergiás rá. Nem véletlenül!!!

2019. júl. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer próbáltam a lábamon

Nem jött le róla rendesen a szőr.

2019. júl. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én epilátort használok, viszont a felkaromnál kénytelen vagyok krémet használni, mert a géptől nagyon kipattogzik a bőröm, ott nem bírja a gépet.

A krém nem tart sokáig és káros a bőrre nézve.

Én epilátort ajánlom.

2019. júl. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ajánlom. Iszonyat büdös, erős vegyszer, szinte tuti hogy kimarja a bőrödet
2019. júl. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Nekem használt, de igazából a borotva egyszerűbb, vagy akár az epilátor. De egyébként nyugodtan próbáld ki, de szerintem a többi módszer kényelmesebb.
2019. júl. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%

A lényege az, hogy teljesen borotvaszűz legyen az a testfelület, amin használod. Ha előtte rendszeresen borotváltad (mondjuk legyen a láb) akkor tökmindegy, a szőrtelenítő krémtől is ugyanolyan gyorsan fog nőni, mintha borotváltad volna.

A szőrtelenítőkrém csak olyan szőrszálakat fog kiszedni, amik teljesen ki vannak nőve, az egyik válaszoló valószínűleg félig kinőtt szőrön próbálta (amúgy a gyanta is így működik, csak teljesen kinőtt szőrt szed ki.)

Én szőrtelenítőkrémmel szedem a férjem hátát, elég havonta egyszer. Meg van vele elégedve.

2019. júl. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Borotvaszűz meg teljesen kiszedi ilyen marhaságot is ritkán hallani. A krém annyit szed le ami látszik és egy minimálisat ahogy bemosódik a tüszőkbe.


Talán egy nappal nyersz többet mint borotvával. Kiskamaszként rettegtem a borotvától a megerősödik mítosz miatt így szőrtelenítőkrémeztem. Értelmetlen. Az ajánlott idő alatt alig szed le valamit, foltokban ott marad a szőr, újra átkenni vagy több ideig fenthagyni meg nem szabadna az irritáció miatt de dalmata meg ki a fene akar lenni?

Büdös, vársz rá egy csomót, foltokban rajtad marad a szőr, drága is és 2 nap múlva ismételheted a procedúrát ha nem akarsz borostát. Inkább naponta lehúzom a lábam borotvával és mindig sima.

2019. júl. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!