Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szőrtelenítő krém teljesen...

A szőrtelenítő krém teljesen ki irritálta a nemi és nem akar elmúlni van ahol már fehér annyira kiszáritotta, mivel menjen be?

Figyelt kérdés
Sajnos éveken át ezzel szőrtelenítettem és pár hónapja inkább borotvát használok,de amit művelt a nemi szervekkel nem akar elmúlni,mentem Idelyn krémmel,neogranormonnal nem segít, rettenetesen kiszáritotta,segitseket 19 éves lány vagyok.
2019. máj. 9. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bőrgyógyász. Lehet olyan volt a krémben, amire allergiás vagy vagy érzékeny és ezért szárította ki ennyire.
2019. máj. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Többek között ezért se ajànlott semmi féle szőrtelenítő krémet használni.

Lehet hogy egy ideig nem okoz gondot, de késöbb is ki jöhetnek az allergiás reakciók.

Szerintem fordulj orvoshoz!

2019. máj. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Szőrtelenítő krémet amúgy sem lehet nemi szervekre használni, legalábbis amiket eddig vettem azokra ez volt írva. Nem kellene most borotválni sem mert még jobban irritálni fogja és hiába kened bármivel.
2019. máj. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Rá van írva hogy nemi szerven nem szabad használni.
2019. máj. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Es ha csak bikinivonalra kened? en oda szoktam, kulonben irritalja..hintopor esetleg? :/ nem tudom :/
2019. máj. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a ki oktató válaszokat, segítséget kértem!
2019. máj. 10. 12:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Senki nem oktatott ki, csakleírtuk a tényeket. Az, hogy hülye vagy és más elmondta mi a helyzet, nehogymár mi legyünk a hibásak.

Ui.: A kioktatás az az lett volna, ha azt mondjuk, hogy "Te idióta, azt nem így kell csinálni, hanem így meg úgy"

#tipikmagyarmentallitás

2019. máj. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!