Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A felhőmaszk tényleg működik?

A felhőmaszk tényleg működik?

Figyelt kérdés

Tényleg használ, és kevesebb pattanásod lesz tőle? Akinek van, tudna mondani tapasztalatot? De kizárólag arra vagyok kíváncsi, ami a felhomaszk.hu oldalról van rendelve, mert én azt a fajtát szeretném megrendelni, és ha jól tudom, pl. krémmánián másféle/hamis van.


Azt tudom, hogy youtubeon is vannak róla videók, de azok mégis csak szponzoráltak, ergó nem biztos, hogy igazat mondanak.


Kérlek, csak olyanok válaszoljanak, akiknek tapasztalata is van, köszönöm.



2019. júl. 10. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Dehogy hasznàl!

Paraszt vakítàs!

Jól felmarketingelt làtvànyos termèk. Ennyi. Semmi több.

2019. júl. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hát aza sok 100 kép lassan kétlem, hogy mind fizetett lenne..barátnőmnek nagyon bevált, onnan rendelte.
2019. dec. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia,


Működik, lányomnak vettem karácsonyra. Nagyon szép lett tőle a bőre, annyira, hogy már kicsit aggódom mi a fene lehet ebben a krémben, amitől ennyire használ. Félek nem-e tartalaz szteroidot. A lényeg, hogy használt neki, eddig 2-szer tette fel, de tényleg nagyon szép lett a bőre. 13 éves.

2020. jan. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!:)
2020. jan. 29. 17:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!