Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti másik fodrászhoz mennétek?

Ti másik fodrászhoz mennétek?

Figyelt kérdés

Nem túl régóta járok járok ehhez a fodrászhoz, de valahogy nem igazán szimpatikus, hogy is mondjam olyan nagyszájú és szókimondó...amivel persze nincs is gond, hiszen ő ilyen típus.

De mivel ő ilyen természet, nem veszi észre, hogy nekem pl. rosszul esik, ha odavágja, hogy ja neked nem lesz olyan a frizurád amilyet szeretnél, mert tök vékony...meg így gagyi a hajad, úgy gagyi a hajad...nem mondja ki, de súgalja.:-(

Tudom, hogy vékony, fejre lapuló hajam van, ezen változtatni nem tudok, de rosszul esik. Vagy ne vegyem magamra a "beszólásait" mert ő ilyen "laza" fodrász?


2019. júl. 18. 07:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
(7) Válts szerintem. Lehet nem igazán ért a vékony hajhoz, azért teszi mindig szóvá. De az is lehet, hogy nagyon beszélgetne veled, csak még nem ismer annyira és nem tudja mit mondjon. Ha tetszik a munkája akkor tereld el a szót másra, vagy valahogy add a tudtára, hogy nem akarsz beszélgetni. Vagy kérdezd meg mihez tudnál kezdeni otthon a frizuráddal.
2019. júl. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
69%
Hát az én fodrászom is megmondja a tényeket, de nem bunkó módra. És nekem érzékenyre van állítva a bunkóság mérőm.
2019. júl. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!