Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik kozmetikai szer vált...

Melyik kozmetikai szer vált be nektek legjobban pattanásos, olajos bőrre?

Figyelt kérdés
Már nagyon sok mindent kipróbáltam, de egyikkel sem értem el látványos eredményt.

2019. júl. 21. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Naturland Spiritus Salicylatus
2019. júl. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Zynerit gyógyszeroldat. Orvosi rendelvényre adják
2019. júl. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

70%os Netil alkohol. Csak vigyázz mert nagyon ki tudja szárítani a bőrt.

Gyogyszertarban lehet kapni

2019. júl. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Zynerit és teafaolajos szappan.

De mindkettő szárít, így hidratálni attól, hogy zsíros a bőr, még kell.

2019. júl. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ó igen, a teafa olaj! Az nekem is működött, csak nem szappan formájában, hanem az illóolajat kevertem vízzel.

2-es voltam

2019. júl. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is nagyon sok mindent próbáltam. Használtam már drágább árkategóriáju termékeket is, de nem igazán váltak be. Igazábol teljes mértékben más mindenkinek a bőre. Nekem jelenleg most egy 500 Ft körüli DM saját márkás Balea Hautrein SOS gel jött be leginkább, a hozzá való tonikkal használom arctisztítás után. Persze szerintem az is fontos,hogy megfelelően tisztítsuk a bőrünket, heti 1x bőrradírozzunk. Nekem az is segít, ha néha eljárok szoliba, nem tesz jót a bőrnek, de szépen szárít.
2019. júl. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Micellás vízbe cseppentek teafaolajat, azt használom reggel, este arctisztításhoz. Viszont ez nagyon szárít, hidratálásképp Yves Rocher Sebo Vegetal arckrémet használok hozzá, és így tökéletes:) Régen nagyon zsíros és pattanásos volt a bőröm, ma már sokkal de sokkal elviselhetőbb a dolog:)
2019. júl. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!