Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások közel a 30-hoz?

Pattanások közel a 30-hoz?

Figyelt kérdés

Aloha,

ahogy fentebb írtam, nagy gyulladt, kinyomhatatlan, esetenként egy hónapig is megmaradó pattanásokról van szó. 20 éves korom után lettem ilyen pattanásos, azóta ingadozik hogy épp mennyire szívat engem. Az utóbbi egy évben rendben volt, alig volt pattanásom, most a nyáron viszont bekeményített és sikeresen a földbe döngölte minden önbizalmam :( Két dologra gyanakszom, a nyári melegre, vagy arra, hogy az utóbbi pár hónapban sport miatt nagyon megnöveltem a fehérje fogyasztásom. Jövő héten megyek vérvételre, milyen vizsgálatot kell kérjek? És esetleg ezekre a gyulladt pattanásokra valamit tudtok? Fogkrémet meg ilyeneket ne írjatok, mert nem használ, zinerytem is van itthon 4/10-re értékelem. Köszönöm a válaszokat.



#pattanás #depresszió #felnőtt #fú de elegem van
2019. júl. 22. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
89%
30 vagyok és én is bizonyos részeken, pl (áll, nyak), állandóan pattanás szerű dudorok küzdök, amiket ki se lehet nyomni. Nagyon idegesítő, mert látszik is, de az oka inkább hormonális alapon nyugszik. Na meg valami gyulladás is lehet. Orvoshoz nem megyek, meg kencékkel se foglalkozom, majd elmúlik. De ha téged zavar akkor járj utána, hátha gyógyszer vagy krém segít.
2019. júl. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is időszakosan megjelennek. Nekem a himalaya uborka szappan sokat segít de valószínűleg neked súlyosabb a helyzet.

Egyszerű hormon szint nézést kérj, plusz sok folyadék, kevés zsíros étel, nasi. És alapos tisztítás napi többször.

2019. júl. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!