Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeptembertől kozmetikusnak...

Szeptembertől kozmetikusnak tanulok Most épített körmöm van, mennyire kell rövidnek lennie?

Figyelt kérdés

Nagyon vékony a körmöm ezért építve van.Mindig kicsi, épp, hogy az ujjbegyem végén van, mert nem szeretem ha hosszú.

Viszont szeptembertől nagyon rövidre kell reszelni, az iskola elfogad nagyon nagyon nagyon vékony réteg zselét(viszont én le fogom szedetni a biztonság kedvéért) , de azt nem mondták, hogy milyen rövid legyen :/

Valaki tud küldeni képet, vagy el tudja magyarázni, hogy ez hogy megy? Pár havonta el tudok menni a körmösömhöz "rendbe rakni" a körmöm?

Előre köszönöm a válaszokat! :)



2019. júl. 24. 00:27
 1/2 anonim ***** válasza:
63%

Nekünk nem lehetett gél lakk, se köröm lakk.

Teljesen rövidre vàgott körmünk lehetett csak. Akinek volt épített vagy sima rövid gél lakkja az nem csinálhatott semmit gyakorlaton és 1-est kapott.

Ami vicces, hogy a tanároknak természetesen volt minden féle körmük 😂😂

2019. júl. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy barátnőm tanult kozmetikusnak, nekik lehetett! Vagyis ő középsuliban tanult szépségtanácsadónak, majd ott maradt 1 évet, ráépülő képzés volt és abban az egy évben tanult kozmetikusnak. Neki volt végig műkörme, ha nem volt, akkor csak azért, mert megunta és 1-2 hónapra leszedette, de aztán vissza, szóval jelentősen többet volt neki, mint amennyit nem volt.

Nekik nem szóltak érte.

Szerintem ez olyan, mint a cukrász szakma, nagyon sok múlik az oktatón, tudok olyan volt osztálytársamról, akinek megengedték, a húgoméknál tiltották, de olyan szinten, hogy szalagavatóra is csak a szalagavató előtti 1-2 nap lehetett, nem 1 héttel szalagavató előtt.

Szerintem ne szedesd le, várd meg mit mondanak szeptemberben. Ha le kell szedni, akkor is gyorsan megvan, szerintem akkor is ráérsz.

2019. júl. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!