Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rövid vagy hosszú körmöket...

Rövid vagy hosszú körmöket szeretitek jobban? Saját vagy műköröm?

Figyelt kérdés
Előnyöket, hátrányokat is írhattok.

2019. febr. 1. 14:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én sajátomat ami nem hosszú de nem is rövid. Olyan normális.
2019. febr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%

Mindenki mást.

Én nem költök műkörömre, a sajátom is szépen meg tud nőni.

Háztartás miatt sajnos nem tudom lakkozni, de a körmök nagysága még attól megmaradt.

2019. febr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Èn a saját rövid körmömet.

Nèha lakkozva...

2019. febr. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a saját körmömet géllakkoztatom havonta. Nem túl hosszú, szép, igényes és végre meg tud erősödni .
2019. febr. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Nekem műkörmöm van, normál hosszúságú (tehát nem hosszú, de nem is tövig van levágva) és szerintem ez esztétikus, nem is zavar semmiben vagy ilyesmi. Szeretem, mert ez így tartósabb és nem kell néhány naponta újra lakkozni vagy figyelni, hogy lepattogott-e stb. Illetve azért a körmös szebben és igényesebben is meg tudja csinálni, mint én saját magamnak.
2019. febr. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Saját rövid körmök géllakkal. Néha szoktam műkörmöt csináltatni de utána mindig megbánom... töltésre járni stb.
2019. febr. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
37%

Saját rövid körmöm van amit néha lakkozok.

Nem hordanák semmiképp sem műkörmöt a minden napokban mert drága és pl. torna órán lejönne.

2019. febr. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%

Műkörmöm van több mint egy éve, olyan átlagos hosszúságú, az ujjam végén kb fél centivel lóg túl, és nem jön le tesin :D

Az eredeti körmöm annyira gyenge volt, hogy amint normális hosszúságú lett tövig letört, meg beszakadt, szal csináltattam porcelán körmöket, és nagyon szeretem.

2019. febr. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Saját, hosszú, semmiképpen nem kocka alakú, géllakkot szoktam rátetetni.
2019. febr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
elég hosszú saját körmöm van és nagyon szeretem mert nagyon szép.Viszont nagyon sok mindenbe hátrál és nagyon sok mindennél félek hogy letörik.
2019. febr. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!