Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért csak félig köt meg az...

Miért csak félig köt meg az épített zselés köröm?

Figyelt kérdés

Otthon hobbiszinten épp csak elkezdtem gyakorlatozni a zselés körömépítéssel a porcelán után. Rengeteg videót megnéztem a technikáról, és igyekszem úgy csinálni ahogy láttam. Brillbird termékeket használok.


Előkészítem a körmöt, bond gelt használok rajta, UV lámpában köttetem, erre megy egy körömágyhosszabbító rózsaszínű gél, vagy próbáltam fehérrel is. Ezt is UV lámpában köttetem. Azonban ahogy leveszem a sablont, látszik hogy a zselének csak a teteje kötött meg, az alja nem. Próbáltam visszarakni sablon nélkül is, de ahogy reszelem, az alsó réteg ugyanúgy 'folyik'.


Ezalá a típus alá átlátszó réteg kéne, vagy előbb véknyan kenjem és rétegenként köttessem? Vagy tovább kéne UV lámpa alatt hagynom? (legutóbb 4 perc is kevés volt)



2019. ápr. 7. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha hagyományos coverpinked van, az nem alkalmas építésre, cak körömágyhosszabbításra, mivel túl pigmentált ahhoz, hogy vastag rétegben átkössön,mindenképpen kell alá és borításkémt is clear anyag. Az sem mindegy, milyen lámpád van. Hány W-os? Uv csöves, vagy led?
2019. ápr. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!!


UV lámpám van, de egy elég egyszerű, olcsó változat. Megmondom őszintén, nem tudom milyen a teljesítménye.

2019. ápr. 7. 15:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Rá van írva a címkéjén
2019. ápr. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!