Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg ciki, hogy én nem...

Tényleg ciki, hogy én nem gyanta/epilátorral szőrtelenítek, hanem borotválom magam? L.

Figyelt kérdés
Strandon voltunk a barátnőimmel és szóba került.Szinte kinevettek,mivel én borotválkozom, ők pedig mind gyantáznak.Erős,sötét szőröm van, így picit látszik és érezhető is a szúrás.Azon is csodálkoztak,hogy én nem csak térdig, hanem végig, a combomat is és a karomat,teljesen vállig borotválom. Tényleg mindenki gyantát használ?

2019. júl. 24. 07:12
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Egyaltalan nem használ mindenki gyantat. Az ismerőseim közül senki.
2019. júl. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

Mindenki azzal szőrtelenít, amivel akar. Gondolom kis éretlen tinik vagytok, ezért vetődött fel ez, hogy most ciki-e vagy sem.


Én epilátort használok, mert nekem ez vált be.

2019. júl. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy ciki. A lényeg, hogy leszeded. Mindegy, hogy mivel. Én is borotválom, mert sem a gyantát, sem az epilátort nem bírom.
2019. júl. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
93%
ugyanezt csinalom pacsi!:D
2019. júl. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem ciki.

Én azért utàlom a borotvát, mert utàna bökös, borostás a bőröm. És tök gàznak érzem ha véletlenül hozzá érek valakihez a karommal akkor megbököm.

Én ezért gyantázom magam, mert nem lessz borostás a bőröm tőle. Meg sokkal ritkàbb is lett a szőröm

2019. júl. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Nah, akkor te meg ezért "cikizhetnéd" őket, hogy ők meg combot nem szőrtelenítenek! Ilyen alapon, komolyan. :D Dehogy ciki. Én speciál borotvát és epilátort szoktam használni, mikor hogy. Gyantát is párszor próbáltam, de nekem az macerásabb mint az epilátor.
2019. júl. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Én is borotválkozom mindenhol szóv erről ennyit. Azt se tartom cikinek, ha látszik a helye. Ez van nincs pénzem puccos epilátorra, gyantától kipattogok és semmi kedvem megnöveszteni a szőröm
2019. júl. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Metionin ***** válasza:
94%
Nem hallottam róla hogy ciki lenne, én is borotválom mindenhol ahol kell.
2019. júl. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
13%

Azn ne csodálkozzanak a kis igénytelenek,hogy a teljes végtagodat szőrtelníted mert az nagyon helyes.

Rettentő undorító mikor egy nő alkarján,combján szőke hosszú szőrök vannak,viszont próbáld ki az epilálást az rendesen megfosatja a szőrtüszőket és így nem erősödnek idővel hanem kihalnak.

Tapasztalat.


F/41

2019. júl. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!