Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Intim gyanta tapasztalatok?

Intim gyanta tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szó szerint egy dzsungel van a bugyimban,rendesen "kidomborodik" a sok szőr,ráadásul nagyon sötét is,pedig kb 5x ha leborotváltam,azt is kb évente,de rendszeresen nem merem,mert félek h erősödik,magamnak meg nem merem gyantázni,de még kicsit nagyon fiatal vok(a koromat azért nem irom le,mert még régebben kiirtam egy kérdésnél és ezért le is tiltották a fiókomat),ezért attól tartok furcsán fog rám nézni a kozmetikus.

Nektek hány évesen volt az 1.intim gyanta kozmetikusnál?

Szülők tudtak róla,ha igen hogyan mondtátok el?

Mennyibe kerül?

Nem voltatok szégyenlősek?


2019. júl. 25. 00:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A borotválástól nem erősödik.ez egy tévhit.csak optikailag látszik úgy.intim gyantám először 14 évesen volt próba képp.azóta köszönöm szépen,nekem jó a borotva is
2019. júl. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Gyantázáshoz nem kell szülői engedély. Ez nem olyan mint a tetoválás, hogy örökre látszódni fog.

Telefonon kérj időpontot, elmégy, megcsinálják, örülsz.


Nem kötelező azonnal egy komplett szőrtelenítéssel indítani, első alkalommal lehet csak egy bikini vonalat kérni. Az kb. 3 perc. Még a bugyi is maradhat ha szégyellős vagy.

Aztán látod majd hogy bírod, legközelebb mennyire lehet beljebb menni.

2019. júl. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!