Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek mennyire jön...

Lányok! Nektek mennyire jön be az olyan fiú, akinek eg, kicsit rendezetlen a foga, és a hátsófogsora kicsit hátrébb van? A fogaim fehérek, de eléggé zavaró, hogy rendezetlen fogaim vannak, mert fogszabályzóra most nem tudok szánni.

Figyelt kérdés
2019. júl. 26. 20:58
 1/8 A kérdező kommentje:
egy kicsit*
2019. júl. 26. 21:00
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna ,nekem is az egyik egy minimálisan rossz a fogam és eddig senkit nem zavart.Ne feszulj rá ha jó a személyiséged akkor senkit nem zavar.16L
2019. júl. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem hangsúlyos probléma, ha minden más oké akkor ez az egy nem fog számítani.
2019. júl. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel. Ez még nem igénytelen kategória. Semmi bajom nem lenne vele, és egy idő után ez már igazából fel sem tűnik az embernek. Nem lehet elvárni mindenkitől, hogy vagyonokat dobjon ki fogszabályzóra.
2019. júl. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna,mert jó magamnak is rendezetlen a fogsora,és mivel annyi épp fogat kellene kihúzni,hogy orvos se ajánlotta a fogszabályzót elfogadtam őket,másokon pedig nem is zavar,ha egyébként ápolt.
2019. júl. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! ✌
2019. júl. 26. 21:18
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jók a fogaid, rendszeresen leszedeted a fogkövet és fél évente eljársz fogorvoshoz, nem zavar
2019. júl. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Amíg ápolt és nem büdös az illető szája, addig nem érdekel, hogy mennyire kócos a fogsora.
2019. júl. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!