Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, benneteket nem zavar,...

Lányok, benneteket nem zavar, amikor farmer minisortban vagytok, és tök meztelenek a combjaitok, hogy a férfiak úgy bámulják a fedetlen combjaitokat, mintha rájuk akarnának ugrani vagy beléjük akarnának harapni?

Figyelt kérdés

2019. júl. 27. 12:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
98%
Nem zavar, ha hosszu nadrágban vagyok akkor is ugyanugy megnéznék.
2019. júl. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%
Már nem azért, de az ilyen ősember szinten lemaradt primitív kanoknak olyan mindegy, miben van egy csaj, ugyanúgy nyáladzanak. A normális férfiak meg eljutottak az evolúció olyan szintjére, amikor diszkréten tudják kezelni az ilyesmit.
2019. júl. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%
Nincsenek olyan bunkó ismerőseim akik így megbámulnának,az ismeretlenek meg nem érdekelnek.
2019. júl. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%
Nem zavar,mert nem figyelem,h ki bámul meg. Amúgy melegben sokan vannak ilyenben,semmi extra
2019. júl. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
2%
Én az evolúció olyan primitív szintjén vagyok, hogy a combok a gyengéim, és mindig megnézem. Remélem, DNS mintát veszel belőlem és megállapítod, hogy a neandervölgyi előemberével azonos.
2019. júl. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
7%
Azért veszik fel,hogy vonzzák a férfi tekinteteket.Hosszú,vékony nadrágba is lehet szaladgálni az utcán,vagy térdig érő szoknyába is.
2019. júl. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
96%
Nem figyelem hogy megnéznek-e.
2019. júl. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
97%
A bámulás nem érdekel, az már sokkal inkább, amikor a 4-6oson beáll mögém a csávó és hozzámdörgöli a phaszát... De ez hosszú, bő nadrágban is megtörténik
2019. júl. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
90%

#6: eléggé el vagy tévedve. Biztosan van olyan, akinek feltűnési viszketegsége van és amiatt minél rövidebb nadrágban/szoknyában jár, de bármilyen hihetetlen vannak olyanok is akik azért vesznek fel rövidnadrágot mert dög meleg van. Igen persze, “lehet” hosszúnadrágban is sétálni na de nehogy már majd én azért nem veszek fel rövidnadrágot mert egyesek szerint már az is provokativnak számít. Majd biztos te mondod ezt is meg.


Egyébként térd alattig érő szoknyában mentem a múltkor és össze vissza fütyültek és bámultak pedig ott aztán maximum a “nagyon szexi” bokám volt kint.

2019. júl. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
97%
A kérdésre válaszolva, az elején zavart de ma már nem érdekel. Ugyanis ha szűk farmerban vagyok akkor is megnéznek, ha szoknyában akkor is, amikor leggingsben futottam akkor is, amikor culotte nadrágban sétáltam akkor is. Mindig van egy két szerencsétlen akinek a beszólogatás és fütyülés a hobbija.
2019. júl. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!