Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Zavar ha egy lányon szaggatot...

Zavar ha egy lányon szaggatot farmer van?

Figyelt kérdés
Vettem kettőt mert már alig lehet találni mást a boltokban de nem látom értelmét én sem de amikor felvettem tetszett. Szóval van akit ez TASZÍT? Az egyik térdnél kiszakított a másik több helyen de nem annyira.

2016. aug. 27. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyáltalán nem tetszik.

Nevetséges, amikor már hideg van és kilóg a bőrük, vagy harisnyát húznak alá. Inkább egy normális nadrágot húznának fel. Nem tudom, te merre felé jársz, de mindenhol vannak normális farmerek is.

2016. aug. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan ócska, szegényes, "nem telik normálisra" hatásúak. Nem zavar máson, csak nekem ne kelljen hordanom. Minden boltban lehet kapni normális nadrágokat is.
2016. aug. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól függ mivel és ki veszi fel. Van olyan barátném aki simán fel tudja venni úgy hogy ne keltsen csóró hatást. Jó felső, jó smink mindig rendezett haj, szép arc, stb.


Lehet le leszek hurrogva, de ha nem akarsz csóró-vibera menni, akkor az összképnél rengeteget számítanak a felsoroltak.


Ezt nem sznobkodásból mondom, én se vagyok tele, de tudom magamról hogy egy gyárilag szakadt farmerban berángatnának egy kiskocsmába koccintóst inni.

2016. aug. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem.
2016. aug. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem zavar csak nem értem. Van amikor egy szaggatott darab 3-4 ezerrel többe kerül, mint egy ugyanolyan fazonú, színű sima farmer.

Ha ilyen nadrágra vágynék kiszaggatnám én magam.

2016. aug. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
A lányok mindig kitalálnak valami ótvar nagy hülyeséget, aztán egymást majmolják. Úgyhogy betudom ennek.
2016. aug. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Dehogy zavar meg baj sincs vele. Én is szeretek szaggatott farmert meg melegítő nadrágot hórdani utcán.
2017. jan. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!