Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért zavar egyeseket, hogy...

Miért zavar egyeseket, hogy hogyan öltözöm?

Figyelt kérdés
Van egy fekete nadrágom, ami minden hétvégén ki van mosva, és azt hordom már egy ideje, mert jelenleg az anyagi helyzetem nem engedi meg, hogy vásároljak magamnak, a szüleimet meg nem akarom lehúzni. Nem arról van szó, van még 2-3 nacim, de azokat nem szeretem, mert nem szűkszárú, valamint bakancshoz is kényelmesebb. Van egy őszi kabátom, azt hordom, mert nélküle fázok, vastagabb kabátban meg melegem van. Egyáltalán mi jogon szólnak be, ha ők is ugyanazt hordják suli kezdete óta? Meg minek foglalkoznak azzal, hogy én hogyan öltözöm?

2016. okt. 25. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Ha tiszta vagy akkor semmi alapjuk beszolni. Bár azért 1 hétig ugyanazt a nadrágot hordani elég sok.
2016. okt. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Azért egy nadrágot vegyél magadnak és tudod váltogatni. Semmi közük hozzá amúgy, de az emberek már csak ilyenek. Mindenkit kinézünk aki nem olyan mint mi, de mi őrülnénk meg a legjobban ha mindenki ugyanolyan lenne, holott állandóan az egyediségre törekszünk abban a világban ahol nem elfogadott mégsem a másság. :) Fura dolgok ezek. Turiban vagy olcsóbb boltban azért nem túl drágán tudsz venni egy másik nacit. Vagy hazudd azt, hogy több van, ha nincs rossz állapotban azt csá.
2016. okt. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt 3 teljesen egyforma gatyám, egy laikus azt hihette volna hogy egy évig ugyanazt hordom... senki nem szólt rá semmit, nem kell törődni velük.
2016. okt. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem törődök én azzal, hogy mit gondolnak, de érdekes, mert ahogy elnézem akik beszólogattak, van, hogy 2 hétig ugyanazt a nacit hordják és tiszta kosz meg minden, kabátot meg ők sem váltanak.
2016. okt. 25. 21:24
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem meg minden ruhám szinte telesen ugyan olyan. :D
2016. nov. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!