Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet rá rakni zselét?

Lehet rá rakni zselét?

Figyelt kérdés

[link]

Erre az alapra tehetek építő zselét? Ugyan leírja a leírás hogy építő anyag alá alkalmazható, de biztosra mennék..😃 Annyi még a kérdésem, hogy a színes zseléket csak erre az építő zselére tehetem rá, vagy a saját körömre is? Ha felépítettem a körmöt akkor fixálnom kell a reszelés előtt? Illetve ha lemattítottam a zselét mehet rá egyből a szín, vagy nem kell alá alaplakk?

Több mint 1éve gél lakkozok magamnak és elég jól megy, valószínű majd ki is tanulom ha lesz időm rá, de addig is most ki szeretném próbálni a zselével is. Köszi előre a segítséget!😊



2019. júl. 29. 19:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen tehetsz. Én compact base-t használok géllakk és műköröm alá is(kivéve ha acrylgellel/polygel ki hogy ismeri építek). A színes zselék műkörömre vannak nem saját körömre! Ha valami mintát akarsz festeni akkor oké de teljes felületet borítani színes zselével természetes körömre nem! Természetesen fixálni kell, a ragacsos réteget el kell tüntetni. Plusz ha fixálás nélkül neki állsz reszelni elég hamar dobhatod is ki a reszelőt.
2019. júl. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!