Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ilyen...

Mit csináljak hogy ilyen szemöldököm legyen?

Figyelt kérdés

[link]


Kb ilyesmit akarok. Az enyém íveltebb. Hagyjam nőni? Nem lesz ronda míg kinő? Küldök képet ha szükséges az enyémről de szerintem így is értitek


2019. júl. 30. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Ez meg van festve, természetes állapotában nem ilyen lenne.
2019. júl. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyesmi természetes állapotában ezé a lányé

2019. júl. 30. 11:38
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem mindenkinek az a forma áll a legjobban, ami közelít a természetes formához. Nekem pl nem tetszik amennyire egyenes. Egyszer esküvőre sminkeltek és a csaj teljesen egyenesre csinálta meg és a képeken látszik hogy mennyire furán néztem ki. Mint egy baba.

Egyébként ha neked tetszik akkor felülről töltsd ki ceruzával, porral,pomaddal amit használsz. Hagyhatod nőni de ha nem ilyen a természetes formája soha nem fog pont így nőni.

2019. júl. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Az hogy neki jól áll, nem garancia arra hogy neked is jól fog àllni!
2019. júl. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Ez nagyon ronda, ennél a tiéd csak jobb lehet.

Nem lesz ennél rondább növés közben sem

2019. júl. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nincs honnan tudjátok hogy áll nekem. Csak arra lettem volna kíváncsi, hogy lehet-e ilyenre szedni vajon az enyémet is annak ellenére hogy ívesebb
2019. júl. 30. 14:38
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Abból lehet dolgozni, ami van és a szemöldöknél azért ez fokozottan igaz. Oda nem tudsz szőrt csinálni, ahol nincsen. Mármint nyilván lehet festeni, de ez szerintem csak akkor kivitelezhető úgy, hogy esztétikus is legyen, ha csak egy picit kell rájavítani. Tehát, ha neked tényleg ívesebb a szemöldököd (és alapból olyan, tehát nem szedve van), akkor abból nem nagyon lehet egyeneset csinálni. Fordítva talán valamivel könnyebb, de azért ott is veszélyes, mert nem biztos, hogy jól állna az illetőnek vagy természetesen nézne ki. Azért az ívre oda kell figyelni, hogy ne csak egy lyuk legyen kiszedve a szemöldök alján, hanem tényleg szépen fusson. Ha pedig a tiéd csak szedve van és látsz arra esélyt, hogy szépen vissza is nőjön, akkor az más, akkor lehet, hogy meg lehet oldani. Nekem pl. nem nőne vissza csak nagyon nagyon ritkán, de mindenki más.
2019. júl. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Így néz ki az enyém [link]

Hátha így jobban meg tudjátok mondani mit lehet vele kezdeni

2019. júl. 31. 12:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Mivel ki van szedve, nem tudjuk, hogy amúgy hol nőne még szőr, és hol nem.
2019. júl. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!