Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit vethetnék be, hogy ne...

Mit vethetnék be, hogy ne legyen vékony a szemöldököm?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Igen, tudom, nem ez a világon a legnagyobb probléma, de engem nagyon zavar!

Évekig jártam kozmetikushoz. Természetesen a szemöldökömet is ő formázta. Aztán (igen, évek múlva), észrevettem, hogy most már azért nem kellene tovább vékonyítani (valahogy mindig egy kicsit vékonyított rajta). Szóval mostanra már olyan vékony, mintha kicsit vastagabb vonalat húztam volna filctollal a szemöldököm helyére.

Nagyon el vagyok keseredve. Már hónapok óta nem szedem egyáltalán, hátha visszatér a régi szemöldököm, de semmi...Lehet, hogy annyira károsodtak a szúrtüszők, hogy már soha nem lesz a régi? Olvastam a neten, hogy a ricinusolaj tud javítani a helyzeten. Próbálta már valaki közületek? Tényleg hatásos? (Vettem egy üvegcsével, pár napja kenegetem esténként.)

Előre is köszi a válaszokat.



2019. aug. 2. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Próbáld ki a szemöldök tetoválást, manapság már nagyon szépen meg tudják csinálni. A szemöldök egy idő után sajnos nem nő vissza. Ha hónapok óta ez a helyzet, akkor szerintem csak a tetoválás lesz a megoldás
2019. aug. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon erős allergiás reakciót kaptam a tetováláskor a festékre, úghogy nálam ez nálam opció... :(
2019. aug. 2. 15:02
 3/5 A kérdező kommentje:
nálam ez nem opció- elírtam az előbb
2019. aug. 2. 15:03
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod tetováltatni, akkor felrajzolhatod minden reggel magadnak szemöldökporral (vagy esetleg ceruzával, de az nem lesz olyan szép). Én évek óta így élek, mert lett egy "lyuk" a szőrben, amit nem tudok másképp eltüntetni. :(
2019. aug. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen, én is festem, rajzolom...nem rossz, de nem az igazi. Köszi a válaszokat...
2019. aug. 6. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!