Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » S. O. S! A kozmetikus nagyon...

S. O. S! A kozmetikus nagyon durván kiszedte a szemöldököm! Mit csináljak/ tegyek?

Figyelt kérdés
Ma voltam kozmetikusnal eloszor. Miutan meglattam magam rogton eldontottem h soha a budos eletbe nem megyek kozmetikushoz tobbet. Mikor odamentem szep dús vastag volt a szemoldokom, viszont le volt nővé. Mivel szoke a hajam nem latszik a szemoldokom alapbol ezert hasznalok szemoldok port.Ez ma is rajtam volt megcsonaltam szepen a szemoldokom. Szoval kiszedte, gondoltam h csak a lenotteket fogja majd ertelem szeruen, ehelyett a szemoldokom vastagsaga surolja a fel milimetert, az eleje joval bentebb kezdodik mint ahol kezdodnie kene, a 2 szemoldok alig hasonlit egymasra egyik jobban leejt es csámpás. Nemmellesleg mind a 2ben hagyott egy kisebb lenoves csoportot mind a 2 szemoldok kozepen. Nagyon el vagyok keseredve, ha tükörbe nezek vagy csak ragondolok h milyen szep szemoldokom volt meg reggel, sirhatnekom tamad es bevizesedik a szemem. ( eppen ez tortenik most is miközben ezt irom). Amugy meg eddig vastag es kisse egyenes volt most meg vékony es teljesen követi a szemem ívet olyan mintha a szemem folott lenneegy ugyanolyan ívű csik. Tenyleg nagyon bánt es mar most is éppen sirok. Van itthon ricinusolaj, abba beaztattam 2 zsepit es a szemoldokeimre tettem. Valami mas ötlet?:((((

2017. jún. 23. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokat nem csinálhatsz, csak türelmesen vársz, míg újra kinő. Ha ügyes kezed van a sminkelés terén, akkor meg tudod rajzolni magadnak a szemöldököt úgy, hogy természetes hatású legyen. A ricinus olajozás jó ötlet, minden nap csináld szerintem és legalább 2 órát hagyd rajt. Remélem a kozmetikusnak pedig nem fizettél! Én is kozmetikus vagyok és ilyenkor szégyellem, hogy manapság már konkrétan mindenkinek a kezébenyomnak egy papírt a kozmetikusságról, pedig elég komoly odafigyelést igényel...

Szurkolok, hogy hamar visszanőljön a szemöldököd:( :)

2017. jún. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) ma volt a ballagasom es ezert mentünk elvileg oda, h csinaljon nekem valami szep sminket, nos ebbol a "szep sminkbol" lett ez a szemoldok es egy olyan smink amiben fekete tust kent a szemhejamra, az alapozo amit a kezevel a fejemre maszatolt bebarnult, a szemem alatti karikákra meg nem tett semmit, vagyis ha tett is akkor sem sikerult neki otthagynia mert elrontotta mind a 2 szememen az also szempillakon a szempillaspiralt. Majd valami rúzst mázolt a számra, amit nemtudom h kire kenhetett mar ra. Konkrétan ugy néztem ki mint valami orosz ezzel a kis szemek rovid de a szemhez kepest bazinagy szemoldokkel es be bár n ült alapozoval. Es en ezert kepes voltam kiadni 3800 ft. Jott ertem anyukam, beültem a kocsiba es elbőgtem magam. Majd otthon lemostam az egeszet es ahogy mindennapra is csinalom a sminkem ugy megcsinaltam. Sajnos amiert kiszedte az egesz szemoldokom, nagy bumszli krumpli szemoldokot tudtam magamnak rajzolni csak es igy mentem a ballagasomra.:'(
2017. jún. 23. 23:51
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Én nem járok kozmetikushoz, mert nagy részük kretén, és nem fogja fel, amit mondasz neki, illetve ami nekem kell, azt sokkal jobban meg tudom magamnak csinálni, mint egy ilyen nyomorult alulképzett segédmunkás.


További szempont, amit te is írtál, a higiénia: nyilván ezer másik páciensen is alkalmazta már a cuccait, és majd egész biztos fertőtleníteni fogja két vendég között (nem).


Manikűröshöz-pedikűröshöz járni is hasonló okból hülyeség: olyan körömgombát tudsz kapni a reszelőjétől, amivel a fél várost végigreszelte már, hogy Ásóka, a körömgomba örömében partit rendez benned.

2017. jún. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Megjegyzem azért, hogy normális helyen fertőtlenítik az eszközöket, a sminkcuccokat is, vagy mindig csak tiszta eszközzel vesznek le belőle. Ahogy a normális fodrász is két vendég közt fertőtlenít.
2017. jún. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Manikűröshöz megbizható családtaghoz szoktam néha-néha járni. O tesz a koromre ilyen gombaolo folyadekot amugy. Akivel egyutt dolgozik annak az asztalan rendetlenseg tomerdek kosz, a lampa mar 100000 eves belul szinten tomerdek kosz. Otthagyva minden eszköz koszosan. Viszonyítási alapon ezert akihez en jarok nagyon higénikus.
2017. jún. 24. 09:14
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben tutira nem fizettem volna!

Amúgy akihez körmöshöz én járok (ez a #3. válaszolónak megy), ő amint végez a körmömmel a szemem láttára fertőtleníti le utánam a dolgokat, szóval vannak igényes, higiénikusan dolgozó szakemberek, ahogy én is mindig alaposan kifertőtlenítek minden ecsetet, szivacsot, stb. Rúzst gyógyszertári alkoholba mártok ahogy a szemhéjpalettákba is belespray-zem az alkoholt. Kérdező te pedig nézz pl. videókat a szemöldökformázásról, abból megtanulhatod úgy-ahogy amíg visszanő, hogy valami emberi formát is adj a szemöldöködnek :D

2017. jún. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Esetleg tudtok mondani valami jo szemoldokformazot? Anastasia beverly hills di p év r ow p ow d ért néztem de azt max e ba y ról tudnek rendelni:(
2017. jún. 25. 00:06
 8/8 anonim ***** válasza:
eBay-ről márkás dolgokat ne rendelj, mert nagy valószínűséggel hamisítvány, annak meg a minősége úgyse lesz olyan, amilyen az eredeti. Catrice-nek vannak jó szemöldökceruzái, én is egy olyat használok, plusz egy Essence-es fixáló gélt szoktam néha. Vannak jó drogériás cuccok is, nézz pl. haul videókat youtubereknél, ők általában egész reálisan elmondják a dolgokat a termékekről
2017. jún. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!