Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A tartós hajegyenesítés...

A tartós hajegyenesítés meddig tart? Kiszedi az eredeti hajszínt? Köszönöm.

Figyelt kérdés
2019. aug. 4. 09:34
 1/2 anonim válasza:
Attól is függ milyen alapból a hajad. Gyűrűs göndör, enyhén göndör, hullámos, egyenes és csak a vége picit hullámos. Első esetben fél év körülbelül . Mivel ahogy a hajad újra nő, ugyanolyan lesz. Ha az ehyenesebb kategóriába tartozol,akkor nyilván ugye hosszabb idő. Viszont volt olyan is akinek egy kezelés évek óta helytálló volt. Nyilván majdnem egyenes hajú vendégnek. Aztán a másik szempont, milyen jellegű a kezelés,(általában 4 kezelési módot különbözetünk meg)milyen anyaggal történik, mennyire gyakorlott fodrász végzi. Ami az eredeti hajszíned illeti, igen egy kis mértékben előfordulhat világosodás,hiszen a kémiai eljárás során a szín pigment maró hatásnak van kitéve😊
2019. aug. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
50%

Nekem semeddig. Egy hajmosás után 30 %-ban vissza állt kb., a következőnél meg teljesen.


Egyébként nagyon káros és tönkreteszi a hajat. Van ahhol még formaldehiddel csinálják, ami erősen rákkeltő. Csípi a szemedet, torkodat. Én még másnap is rosszul voltam tőle. Életem legrosszabb élménye volt és a pénzt nem sajnálom, de soha többet. Ez mi? Ráadásul nekem 5 óráig tartott, többször a sírás kerülgetett. Sok, vastagszálú, szétálló, enyhén hullamásos hajam van. Csak nem értem rá vasalgatni, meg eső, pára hatására ocsmány, vállalhatatlan lett.

2019. szept. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!