Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Baj ha egy lánynak nincs...

Timiii_16 kérdése:

Baj ha egy lánynak nincs teljesen lapos, lapos hasa?

Figyelt kérdés

ilyen helyett: [link]


ilyen: [link]



2019. aug. 5. 22:53
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es!

Én nem szeretnék itt veszekedni,hisz nincs is amiért,csupán el mondom a véleményem a válaszodhoz!Értékelem,hogy őszinte vagy és le írtad hogy neked ez nem jön be,ezzel semmi baj nincs,hisz ízlések és pofonok,nem?Engem csak érdekelt,hogy van-e olyan akinek kifejezetten ez tetszik.Te pont hogy nem tartozol azok közé,oké meg van értve.De hogy engem úgy fess le,mintha én tényleg egész nap csak zabálnák a kanapén és hogy nem csinálok semmit ,azt ki kérem magamnak :D.Egy héten 3-4 szer szoktam terembe járni,plusz még itthon is szoktam felüléseket csinálni.Édességet nem szoktam enni,ha pl el megyünk egy vendégségbe vagy valami és meg kínálnak egy sütivel persze hogy el fogadom,ki nem.Chipset már több mint fél éve nem ettem és egy nap az 1000 kalóriát nem eszem meg.De nem is értem mindezt miért írom le neked,hisz semmi közöd hozzá :D.

Szóval szerintem nem lehet azt mondani,hogy én csak zabálok,de persze nem kell el hinned,úgyse fogod :D.Következőbe szerintem akkor írj ilyet valakinek,ha biztos vagy abban amit mondasz! ;) Ja és a linken nem én vagyok,mert képet fel tölteni magamról nem szeretnék,csak kerestem egy példát,de egyértelmű egy sem nézett ki pont úgy mint én,szóval abban ne légy annyira biztos hogy az én hasam is 100% így néz ki.

Köszi,ha el olvastad! :)

2019. aug. 6. 13:56
 12/18 anonim ***** válasza:
18%

Előbb írtam a levelet, minthogy ezt a kommentet olvastam volna.


Akkor talán illett volna minden infót leírni. Tudod, néma gyereknek anyja se érti a szavát.

Véleményt kértél erről az alakról. Nekem ez volt. És mivel hazánk a 4. legelhízottabb ország a világon ne csodálkozz, ha ilyen véleményt kapsz.


Sok erőt és kitartást a fogyáshoz.

2019. aug. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
22%
Az elso kepen a lanynak kb 20 testzsirszazalekkal rendelkezik. Ez konnyen elerheto. Hajra.
2019. aug. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Hááát. Dolgozik benned a DH
2019. aug. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

A 7-es versenyző megvédett melléd állt miért bhaszod le?

2019. aug. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Igazad van,el írtam és nem tudtam szerkeszteni/ki javítani,de ahogy észre vettem,akinek írtam vette,hogy neki szántam azt és őt sem le basztam csak el mondtam a véleményem a válaszáról! :D Köszi azért, hogy szóltál! :)
2019. aug. 7. 15:39
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
nem baj
2019. aug. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
100%
Azért ahogy azt írta egy korábbi kommentelő, hogy egy kis kardio, meg evés kérdése. Ha valakinek nem ilyen az alkata akkor egy kis kardio igencsak kevés lesz. Ahhoz azért van akinek vért kell izzadnia hogy az utolsó pár centi lemenjen és ilyen lapos hasa legyen.
2019. aug. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!